Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 18 éves lány miért jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves lány miért jár egy 30+ éves férfival?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 11:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Tipp: Szeretik egymást? ;)
2009. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

1. szeretik egymást

2. apakomplexus, vagy felvágás, hogy neki milyen érett tapasztalt pasija van

2009. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább azt kérdezném ,miért jár egy 30éves férfi,18éves lánnyal?
2009. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Én ennyi idősen egy 40 éves pasassal voltam együtt, azóta eltelt 4 év, és már együtt lakunk. És miért? Az első jól írta.
2009. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges,hogy véletlenül alakul így,a csaj szerelmes lesz,és ilyenkor már mindegy neki,hány éves a pasija,ő szerelmes,és számára ez a fontos.Viszont,a pasi részéről ez egy nagyon is kényelmes helyzet,inkább a pasi az,aki felvág vele,hogy neki milyen hamvas,fiatal nője van...Szóval,tud dicsekedni a csajjal,másrészt a saját egóját is fényezi vele,hogy a kiscsajnak pont ő kell,egy 30 éves férfi,nem pedig egy korabeli.Van egy olyan oldala is a dolognak,hogy egy ilyen csajjal nem kell számlákról,meg problémákról beszélgetni,szóba sem kerül az eljegyzés,esküvő,összeköltözés gondolata,nincsenek nagy problémák,gondok.Egy héten párszor elviszi valahova a nőt,pl. diszkóba,és le van rendezve.A szexet megkapja tőle,otthon anyuci meg mossa a szennyes alsóneműt,és főz a fiára.Ez a pasi szemszöge.Meg van a csaj szemszöge,ahol ugye a már említett két variáns létezik:vagy tényleg szerelmes,és nem érdekli a kor,vagy ő is csak villog a pasival,hogy neki milyen érett hapsija van.Természetesen ez nem mindenkire vonatkozik,kinek nem inge,ne vegye magára!Tisztelet a kivételnek!
2009. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%
apakomplexus
2009. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne ez apakomplexus??? Annyira utálom, amikor valaki ilyeneket ír, és ez a véleménye az ilyen nagy korkülönbséggel rendelkező kapcsolatokban...
2009. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%

gondolom azért zavar, mert kevered az Elektra komplexussal, ami valóban a gáré apjával van összefüggésben. az apakomplexus nem, csak így hívják.

hugomnak is az van, ilyen 10-20 évvel idősebbekkel járt világ életében, nincs abban semmi.


[link]

2009. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%
Én egy 50 éves férfival vagyok együtt, több éve. Mert szeretem!!! 23/L
2009. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Megnézzük 10 év múlva mikor te 33 éves érett nő leszel ő meg 63 éves NAGYPAPA szöttyedt, használhatatlan farokkal akkor is szeretni fogod-e :-)
2009. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!