Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem undorító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem undorító, hogy egy 13-14 éves lány, egy 23 éves férfival kavar?

Figyelt kérdés

Hát felnéztem mai nap myvipre, és azt hittem leesek a székről. Egy gyönyörű, 8.os lány tett fel smároló képet a pasijával, és megnéztem a fiút, 23 éves, és ronda mint a bűn, de tényleg, ritka csúnya. Még szép hogy kihasználja a lányt.

Csak én vagyok ilyen gyenge lelkű, hogy 3-4 évnél idősebbel szerintem nem SZABADNA járnia, vagy szerintetek ez tök jó?

Mondjuk a lány elég érdekes fazon, már 6.-7.-esen kocsmába járt, éjfélkor hullarészegen tévelygett haza, megeshet, hogy átment már rajta egy-két srác.

Ilyenkor holvannak a szülők? :S

Olyanról is hallottam már, hogy egy 13 éves lány, lefeküdt egy 28 éves pasival, mert az valami olimpikon, és hátha attól híres lesz ő is, meg milyen menő idősebb pasival járni.


Én 13 vagyok, és szerintem én se annyira, de van pár barátnőm, aki tényleg gyönyörű, és még soha nemvolt barátjuk se. No ezek hogy akadnak egymásra?


2009. nov. 3. 15:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

először: attól, mert 23, még nem lesz férfi.

másodszor: ha dugnak is, az bűncselekmény.

2009. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
És mi van akkor, ha az a fickó tényleg szereti??? Én is 23 vagyok, és nagyon szeretek egy 14 éves lányt (jó, Ő nem ilyen ribancfajzat, mint a korabeliek). Ha szerelmes leszel valakibe, akkor sajnos ha akarod, ha nem, nincs mit tenni, vagy szenvedsz, vagy elfogadod, és boldoggá teszed a másikat...
2009. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

sztem ne legyél ennyire rosszindulatú, nyilván vannak annak a srácnak olyan tulajdonságai, amivel el tudta bűvőlni a lányt, illetve a lánynak is olyanok, amiket a srác keresett, és ráakadt.

viszont sztem ilyen korban ez csak egy múló fellángolás,

és az is valószínű h ez a lány így akar bizonyítani magának h idősebb pasival jár, de lehet h csak a korosztályában nem talál megfelelő partnerre mert érettebb felfogású.

tehát pontos választ a kérdésedre nem tudnék adni, mert így látatlanból ítélkezni nem lehet.

2009. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Egy frászt. Féltékeny vagy mi? Milenne magaddal foglalkoznál és nem azzal hogy kinek milyen ronda a barátja. Szánalom a köbön. Azért mert ronda már nem is lehet rendes valaki. Menjél a tudod hova szánalmas kis ribi vagy.
2009. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
Beteeeeg vagy beteeeg vagy 23 éves ember. 14 éves lánnyal járni? Kib*szott ronda lehetsz ha ilyenekre vetemedsz. Undorító
2009. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

Az előzőnek irom:

Szeirntem te is csak ki akarod használni!

Pedofil!

2009. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is volt 14 éves csajom (8-as volt), amikor 22 voltam. Nagyon komoly lány volt, sokkal érettebb volt a koránál. 8 hónapig voltunk együtt. Nagyon szerelmes voltam bele.


Te meg egyszerűen irigy vagy, hogy a férfiak le se sz*rnak.

2009. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem Igazad van!!
2009. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a szerelem kortalan. Bár nem hiszem, hogy az ilyen fiatalokra gondolnak. Megeshet, hogy ilyen fiatalon szerelmesek, de nem nagyon hiszek benne, ilyenkor csak rózsaszín köd van maximum, hiszen egy ilyen fiatal lány még azt sem tudja, mi az a szerelem.

Amit leírtál, azalapján én elítélem őket, a csaj nem normális, és nem csak ő tehet róla, hanem ahogy te is mondtad, a szülei vastagon tehetnek arról, hogy hová fajult a lányuk. Nekem is volt egy ilyen barátnőm, aztán drogos lett, majdnem megkéselték, testvérét meg megutálta. Szerencsére már nem drogos, de a 10. osztályból kirugták, azóta se suli, se meló, a szülei tartják el. A múltkor véletlenül összefutottam vele, anorexiás is lett a stressztől (mesélte), amúgy meg épp egy BKV sofőr üvöltözött vele és a pasijával, mert a pasija egy paraszt és a buszon szemetelt. Szóval ennyit az ilyen csajokról, nem a te dolgod, ne törődj vele, vagy segíts neki visszatérni a helyes útra.

Egyébként szerintem tényleg nem számít a kor annyira, de csak egy bizonyos kor után. A tizenéveseknél azért nem mindegy, ha egy 13 éves egy 18 évessel jár, már az is fura. Ekkor fejlődnek a legtöbbet a legrövidebb idő alatt, így egy 13 éves csaj és egy 20 éves srác között nagyon nagy szakadék van, de ha már a csaj 18 lesz a srác meg 25, az már teljesen korrekt.

20/L

2009. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
És még aztmondja nagyon ronda pasi szóval csak kihasználja. Fú de felhúztál b@zdmeg. Mer ha topmodell pasi lenne az nem használná ki a feltételezésed szerint mi. Tényleg mindenki elmeroggyant ezen az oldalon?
2009. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!