Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes társkeresőn nem ciki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn nem ciki, ha a nő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tulajdonképpen ezért vagyunk fent, de még új vagyok, soha nem írtam senkinek, és kicsit fura, hogy egy nő írjon először. De most megtetszett egy pasi, és nem tudom merjek-e írni neki :)

2013. máj. 6. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi lehet a legrosszabb ami történhet: nem válaszol.

Valószínűleg túlélnéd.

2013. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne írj neki, hisz ennyit egy nő nem tehet meg azért hogy pasija legyen ugyan ne TÚLOZZ NE ÍRJ RÁ leszakad a kezed:))
2013. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem az..
2013. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan, ha tényleg azért van fenn, mert ismerkedni akar, akkor fog is válaszolni! ;)
2013. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Netes társkeresőn én is ráírtam egy fiúra, ma már ő a párom :))

Szóval csak hajrá!

25N

2013. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek, akkor összeszedem minden bátorságom :))
2013. máj. 7. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!