Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn vagyok - ez a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn vagyok - ez a sok vén kecske mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnézést az erős jelzőért, semmi bajom egyébként az idősödő korosztállyal, többnyire bölcsek, nyugodtak - de túlzásnak tartom, hogy 35 éves létemre bevonzom az ötven év feletti urakat. Több társkeresőn vagyok, és, mivel nem szeretnék VIP tagságra költeni, boldog-boldogtalan írhat, nem tilthatok ki senkit az életkora miatt. Csinos, igényes nő vagyok. A profilomat gondosan kitöltöttem, de senki sem olvassa el, mik az igényeim, csak a fotóimat kuksizzák.

A korosztályom leragad az "Ismizzünk" "Sexezzünk" ,és a többi fantáziátlan, helyesírási hibáktól hemzsegő kétszavas "bemutatkozásig".

Az idősek viszont nagyon jól forgatják a szavakat, figyelmesek, kedvesek, bókolnak - de eleve nem jöhetnek szóba.

Többnyire a kiváló anyagi helyzetüket fitogtatják, és alig tudom őket lerázni.

Ez most valami új trend? Tudom, tudom, mindig is létezett a jelenség, de kicsit magukba nézhetne a sok ötvenes-hatvanas - ha ennyire ragaszkodnak a fiatalokhoz, nem-e teszik ki magukat annak a veszélynek, hogy egyes számító nőcik csak a pénzükre hajtanak?



2013. máj. 2. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én meg túl fiatal vagyok a 26 évemmel pedig amúgy minden klappol velem. Mondták a nők.
2013. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez egy ilyen világ. Mondjuk én sem a 40 fölötti mamikákkal kezdek, sokkal jobban illenek hozzám a 30-35 közötti csinos lányok... :)

F40+

2013. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom próba szerencse alapon. A veled egykorú, vagy idősebb férfiak pedig általában nem véletlenül egyedülállóak. Sok a defektes, ezért is fordulnak gyakran a 30-as nők fiatalabb férfiakhoz.
2013. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok én is bevonzom őket. Most akkor?!!
2013. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk a másik végletről is mesélhetnék - időnként 17 éves gyerekek is írnak, hogy bírják az "érett nőket" - ez ugyanolyan megalázó. Mind a statisztikák, mind a pszichológusok szerint az oda-vissza 4-5 é az ideális, hiszen sokkal másabb az életcélja, életritmusa egy nagy korkülönbséggel rendelkező párnak.


Jó, lehet, tényleg csak próba-szerencse alapon írnak, sokan elszállnak maguktól a jó anyagi helyzetük miatt - talán én reagálom túl, de nagyon bosszantóak. A rekord egy 65 éves bácsi volt - azt hittem, valami kamureges akar megtréfálni - de nem, halál komolyan gondolta, hogy a "királynőjévé tesz"... (LOL)


Egyébként sajnálom az ötvenes hölgyeket - nekik vagyon kik írhatnak? 80-90 évesek?:(

2013. máj. 2. 14:40
 6/25 anonim ***** válasza:
Miért nem válaszolsz a privátra? Köztünk nem nagy az eltérés.
2013. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, köszi az érdeklődést, te meg túl fiatal vagy hozzám. Mondom, a KOROSZTÁLYOM érdekel.

Ne írjatok priviket, ha lehet - nem itt akarok ismerkedni, csak kicsit kidühöngtem magam:)

2013. máj. 2. 14:48
 8/25 anonim ***** válasza:
26%

Na a nőknek megfelelni...mission impossible...


Nemjók a "túl fiatalok". Nemjók a veled egykorúak. Nemjók a 40-50 évesek. És ezek után lehet csodálkozni, hogy miért van ennyi szingli pasi és nőket ócsárló kérdés.

2013. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Mivel 35 vagyok, úgy 33-42 éves férfiben gondolkodom, aki tud olvasni, és értelmezni. Ez túl nagy kérés?


NE ÍRJATOK PRIVIKET, KÖSZÖNÖM!

2013. máj. 2. 14:51
 10/25 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk aki már társkeresőzött, az mind megtapasztalta amit leírtál. Persze, sokan bepróbálkoznak, "hátha bejön" alapon. Vesztenivaló nincs, és időnként bejöhet a dolog. Mellesleg hatalmas különbség lehet két 50 éves férfi között... Az egyik már akár a "halál szélén" lehet elhízottan, nagy pocakkal, cukorbetegséggel vagy szívinfarktussal, a másik pedig majd kicsattanhat az egészségtől azzal, hogy rendzeresen sportol, megfeleően étkezik és ápolja magát. Abszolút nem mindegy...


Nekem is szoktak írni 50 feletti nénik, és akkor én visszaírok, hogy szerintük (már csak a képem alapján is) mi illünk egymáshoz? Időnként írnak huszonéves lányok, és a csúcs egy 22 éves csajszi volt, hogy ő szívesen lenne a barátnőm. Mikor rákérdeztem azt írta hogy nem a pénz miatt, hanem mert tetszenek neki a képeim. El kellett utasítsam bármekkora is volt a kísértés, mondván, hogy mit fognak szólni a szülei? De 30-as lányokkal már többször összejöttem társkeresőn, és szinte minden esetben én voltam az egészségesebb és fittebb... :)

F40+

2013. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!