Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak hogy ne legyek idegbeteg amikor a párom be szól valamit? Hogyan küzdejem le? Ez nem normális egy kapcsolaban, ugye?

Figyelt kérdés
Én tehetek nagy részt róla a multam miatt..

2013. máj. 6. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ h mégis mit meg hogyan szól be. Mi az h a múltad miatt
2013. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A barátnődnek mondd meg, hogy szeretnéd, ha tiszta lappal kezdenétek, és hogy ne szóljon be, mert nem esik neked jól. És egyébként ezt teszi őt boldoggá? Nem lenne jobb ha normálisan viselkedne, és boldogabb lenne? Vagy ettől érzi magát menőnek?
2013. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már bocsi csak el felejtettem oda irni hogy "lány vagyok"
2013. máj. 6. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor mondd meg a barátodnak. Milyen is a múltad? Ittál/drogoztál/össze-vissza fiúztál/vagy pénzt kerestél szexuális munkával?
2013. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem semmi ilyenröl nincs szó csak az hogy sminkeltem magam 12-13 éves meg miniszoknyába jártam meg eléggé kivágot felsőket vettem fel..
2013. máj. 6. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:
És miket szól be meg hogyan?
2013. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát mreg az volt hogy k...an viselkedtem és ezért ha dühös szokta mondani hogy k....a de én ezen meg már nagyon fel huzom magam..de szeretem és ö is engem cak kisebb aprobb viták vagytok..
2013. máj. 6. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyan mondja nem csak poénkodva akkor ez nem normális. Lehet heccelni a másikat, de komolyan ilyet mondani a másiknak az sok.
2013. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De csak akkor mondja ha össze veszünk de utána bocsánatot kér..
2013. máj. 6. 18:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem normális. Az összeveszés nem indok arra hogy azt mondja hogy kva vagy! Kíváncsi lennék mit mondana arra, ha azt mondanád neki hogy kis k.csög, vagy kis b.zi.
2013. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!