Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember az ilyen? Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem rég jutott tudomásomra hogy a barátom akivel 5 éve együtélek a neten olyan dolgokról csevegett a volt kolléganőjével hogy ,,egész nap fagyit nyalok de inkább téged nyalnálak és a munka helyett inkább rajtad dolgoznék és nagyon beléd tudnék bújni"!stb. mindezt azután írta neki hogy elöző nap még velem szeretkezett. Arról nem is beszélve hogy a szextárskeresőtől kezdve a az idős nők megdugásáig mindenféle témát nézeget a neten. Amikor megláttam azt hittem rosszul leszek,mert volt amelyikre regisztrált is. A szomszédasszonyom akivel nem igen szoktam beszélni ,rám kérdezett hogy mi van a párommal mert mostanába olyan furcsa. Én meg mondtam hogy észrevettem,de nem értem miért és ő elkezdte mesélni hogy egyszer amikor volt egy pár hónapos szünet a kapcsolatunkban akkor volt egy nője akit úgy épitett le magáról (mert közbe engem már kezdett visszaédesgetni magához és bele is mentem az újra kezdésbe)hogy idegen mszámról küldött a nőnek egy sms-t hogy sajnálattal közöljük önnel hogy x nevü ember tragikus hirtelenséggel meghalt. A szerencsétlen nőt a családja alig tudta megvigasztalni,mert hát elég rendesen belé zúgott , És amikor a nő felhivta a barátom munkahelyét hogy a temetés felöl érdeklődjön,közölték vele hogy de hogy halt meg ,él és virul,dolgozik. Gondolhatjátok szegény nő hogy ki akadt azon hogy valaki hogy lehet ilyen lelketlen és szemét hogy ilyen módszerrel építette le őt. Én nagyon ki vagyok akadva hogy 1 évvel az újra kezdés után ilyeneket tudok meg róla.
2013. máj. 6. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Te nem az én hapsimról beszélsz véletlenül? (Leszámítva azt a részt, amikor leépít egy csajt a halálhír mizériával).
2013. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Íme egy újabb "okos" női választás...

Keress egy normális férfit ne ilyen gyökeret!!!!!

2013. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lelki-társak és a szex-társak a gyakori kérdésen:D Nagyon kemény:D Beszéld meg vele azért. Ki tudja.
2013. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-ke csak a keresztnevét ird meg és megírom hogy a te pasidról van-e szó.
2013. máj. 6. 12:27
 5/9 anonim ***** válasza:
1-ke csak a keresztnevét ird meg és megírom hogy az én pasimról van-e szó. Nem baj zavarba jöttél.
2013. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Márk
2013. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2-ke,azért a párkapcsolatokban van ilyen hogy adunk magunknak még egy esélyt. Azért ilyen durva dologra nem számitottam a barátomtól.
2013. máj. 6. 12:32
 8/9 A kérdező kommentje:
1-ke az én párom nem Márk. Azt hiszem ezen nagyon nincs mit megbeszélni vele,max azt hogy sűrgössen keressen fel egy pszchiátert még mielött még több nőnek okoz lelkigondot.
2013. máj. 6. 12:35
 9/9 A kérdező kommentje:
És a legjobb az volt az egészben hogy még ő volt felháborodva hogy belenéztem a dolgaiba,csak hogy ha nem merül fel bennem a gyanú és nem nézek bele a neten folyó hülyeségeibe akkor a mai napig abban a hiszemben vagyok hogy minden oké,de így meg kitudja hány nővel feküdt össze mellettem. Sajnos nincs senkinek a homlokára írva hogy vigyázzatok mert én olyan vagyok aki a legyet is röptiben megkeféli.
2013. máj. 6. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!