Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen volt azt tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt azt tudni, hogy a párotok nem szeret annyira amennyire ti szeretitek őt?

Figyelt kérdés
Főleg ha minden ember szerint én sokkal jobban nézek ki mint az előző, első barát akivel összeállt(és ez az ő szégyene) Miért van ez? Miért nem tudta rögtön elfelejteni az első randink után az exet és megszakítani vele minden kapcsolatot? Tényleg vannak elferdült ízlésű lányok? Hogyan lehet őket kigyógyítani ebből? Mármint hogy tudjon értékelni annyira, amennyire megérdemelném mások szerint is. A jómindenit, hát foggal-körömmel kéne ragaszkodjon hozzám és állandóan azon kéne rágódnia hogy nehogy elhagyjam és hogy most éppen mit gondolok.
2013. máj. 6. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem otthagy téged ez a lány, már bocs. A javadra válna, talán elgondolkodnál magadon egy idő után.

Szerintem te nem szereted ezt a lányt, mert ha szeretnéd, nem lennél ilyen kicsinyes és felszínes, ráadásul az egész sztori a te kis egódról szól.

Bocsi, ha bunkó vagyok, de ez a véleményem.

2013. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én mindig igy járok, minden kapcsolatomban én szeretek jobban már kezdem megszokni 24/L
2013. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

talán mert nem valami felszines buta liba aki csak a külsőre megy.

attól, hogy nekem van egy macsó pasim még nem fogom jobban megbecsülni mintha Quasidomot. Belső értékektől nálam több függ.

2013. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem egyszer bántottad meg a barátnődet, meg nem egyszer cseszegetted a Te exed miatt is


téged szeretlek nagyon

2013. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké nem akülső számít tényleg, de én belül is Jó vagyok, és igen kedves egyik hozzászóló, én is kezdek hozzászokni hogy én szeretek mindig mindenkit jobban -.-
2013. máj. 6. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja marha jó lehetsz. Itt fényezed magadat. Meg a bohócodat a tükörképedre.
2013. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!