Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit néztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit néztek meg először egy fiún? Kopasz srácokat szeretitek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
szemét.... es a hajat :)... ergo nálam legyenek haja... Bár néhány fiún tényleg jobb ha nincs... azoknál tetszik :)
2013. ápr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az arcát nézem meg először, azon belül pedig a szemét, a haját. Én nem vagyok oda a kopasz fiúkért, konkrétan még egy ilyen fiú sem tetszett, de nekem ilyen az ízlésem, a göndör, kicsit hosszabb, sötétebb hajú fiúkért vagyok oda... De ne aggódj, ez csak én vagyok, sok olyan lány van, akik a kopasz fiúkat kedvelik! :)
2013. ápr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel the rock,meg vin diesel a kedvenc manuszaik,filmekben,testben,ezért persze,hogy bírják a kopasz domináns manusokat.
2013. ápr. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az arcát, úgy egyben. A kopasz srácok sosem tetszettek, úgy általában a nagyon rövid, tüsi hajat sem szeretem, jó beletúrni a másik hajába. Mondjuk páromat mindig nyugtatom, hogy ha kopasz lesz, akkoris fogom szeretni, maximum majd kifényesítem neki alkalomadtán :D
2013. ápr. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kopasz fiúkat. :) Egyébként magát az arcát nézem meg, majd a kezét.
2013. ápr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ivilicious ***** válasza:

nekem a kopasz pasik a nyerők:) legalább nincs semmi zselé meg semmi..mert azt utálom.

de még a nagyon rövid haj is bevállalható,nem a bőrkopasz. az olyan dwayne johnsonosra gondolok :D


amúgy,h mit nézek meg először...változó.a kisugárzás a lényeg

2013. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A szemét, a haj már másodlagos...
2014. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!