Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit rontok el mindig? Bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el mindig? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Akárhányszor megpróbálok egy lánnyal megismerkedni és összejönni mindig csak a pofára esés van...

Volt egy lány akivel még tavaly decemberben kezdtem beszélgetni, idővel beleszerettem, nőnapon virágot vittem neki majd március végén más forrásból kellett megtudjam, hogy más korú fiút akar és van is fiúja... rettenetesen összetörtem...

Aztán volt egy másik lány aki tetszett és egyik este rám írt. Több órán át beszélgettünk. Majd az elkövetkező napokban ugyan így. Rengeteget beszéltünk, úgy éreztem végre nekem is összejön, minden fájdalmamat elfelejtettem... Egyik este találkoztunk is az Ő felvetésére. aztán előkerült a téma és elmondta, hogy van fiúja... Ez tegnap este volt. A tegnap estét végigbőgtem ma ki sem keltem az ágyból csak bámultam magam elé egész nap és potyogtak a könnyeim....

Nem tudom, hány ilyet bírok még ki...

Alapból visszahúzódóbb vagyok és ezek után már ott van bennem a félelem, hogy ugyan ez lesz a vége...18/f



2013. máj. 6. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez még csak két eset volt, ne csüggedj
2013. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Régebben is volt pár próbálkozásom ami szintén semmi eredménnyel nem zárult, de az nem volt szerelem...

Így kitalálható, hogy nem volt még barátnőm...

2013. máj. 6. 20:27
 3/15 Szergej a Nomad ***** válasza:
tekerj egy zöld cigit és úgy menni fog ha mégis pofára esel akkor meg csak röhögsz rajta
2013. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én kívánom neked, hogy megtaláld azt a nőt, akire vársz:)
2013. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ha-ha-ha. Röhög a vesém...


Nem cigizek...

2013. máj. 6. 20:29
 6/15 A kérdező kommentje:

#4: Köszönöm :) Pedig nincsenek nagy elvárásaim legyen szép, legyen kedves és ami a legfontosabb szeressen...


Legutóbb azt hittem, hogy én is érdeklem Őt, mert annyira hirtelen kezdett közeledni hozzám és mégis...

2013. máj. 6. 20:30
 7/15 anonim ***** válasza:

"ez még csak két eset volt, ne csüggedj"

ezt bírom ha 1000x-er próbálkoztál volna akkor is csak ezt a választ kapnád mert még mindig maradt több milliárd nő, és két csalódás is lehet óriási nem kell többször megismétlődnie, de hát a nők már csak ilyenek, nem érdekli őket mások érzelmei

2013. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez a kettő mondható olyan csalódásnak ahol tényleg tettem is azért, hogy legyen valami, és nem lett semmi...

Írtam, hogy voltak régebben próbálkozások, de akkor nem is nagyon tettem ez ügyben...

Viszont ez az utolsó kettő olyan szinten megérintett, hogy az élethez nincs kedvem... Tegnap mikor leírta, hogy pasija van... Leírhatatlan... Egy világ omlott össze bennem... A mennyből a pokolban találtam magam...

2013. máj. 6. 20:47
 9/15 anonim ***** válasza:
4es adta a legjobb választ
2013. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Van aki el sem tudja képzelni mi mindent meg nem adnék azért , hogy valakit magamhoz ölelhessek.... És nem okoz fájdalmat és csalódást.
2013. máj. 6. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!