Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha ennyire függök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ennyire függök a pasimtól?

Figyelt kérdés
Azért, hogy nem mehetek el egyedül sehová, mert ő nem tudna velem jönni és félt, hogy majd megtámadnak? Ma is fáradt volt, mikor én elszerettem volna menni görkorizni. Egy helyen lakunk, gyalog is volt, mondtam neki, hogy persze fáradt vagy, akkor elmegyek veled hazáig görivel, aztán én még kerülök egyet. De neki nem tetszik és megkért hogy ne menjek .. Nem mintha nem mennék el ettől függetlenül is,csak utálom ha ez miatt " megzsarolnak" ,hogy ideges lesz rám vagy valami mert én véletlenül elmertem menni este 9kor egy körre! Ez normális az én részemről vagy a barátomnak van igaza??? Egésznap itthon rohadok, mert érettségi szünet van! ( ő meg érettségizik. ) Máskor nagy nehezen eljön velem ( akkor szoktam csak görkorizni menni ha elmarad egy edzésem! ) de utálom, hogy nem mehetek el nélküle sehova mert félt és ezáltal " megzsarol", meg ideges lesz hogy ennyire nem kérhet meg ..
2013. máj. 6. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem, ez nem normális. a wc kacsától nem félt véletlenül?
2013. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem normális, beszélj vele erről.
2013. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem .
2013. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális! Nem a tulajdona vagy, hanem a barátnője, ettől függetlenül neked is kell önálló élet, szabadidő, amit egyedül töltesz.

A környezetemben is számos példát látok, hogy a párok szinte össze vannak nőve, a barátaikat elhanyagolják, egymás napirendjéhez igazítják az életüket, úgy cselekszenek, ahogy azt a páruk kívánja, szerintem ezzel az állandó együttlevéssel hamar tönkremehet a kapcsolat, szinte nincs is saját életük.

Beszéljétek ezt meg a pároddal, a kapcsolatotok előtt is tudtál nagadra vigyázni, most is!

2013. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem normális!! De azért lássuk be,ez nagyon aranyos :) Nincs igaza,mert a döntés joag a tiéd.Akkor mész görizni amikor akarsz.Beszéld meg vele :)
2013. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem normális! Beszélj vele a problémáról. Gyakorlatilag rövid pórázon tart.

23/F

2013. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem nem nem! Ez már olyan mint egy börtön!
2013. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor mondtam már neki, szépen és csúnyán is. Mindi g csak ideges lesz tulajdonképp Ő sértődik meg, aztán írogatja az smseket, hogy ő nem akar veszekedni csak jót akar stb ..
2013. máj. 6. 21:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem is este kilenckor, de fényes nappal kimozdulhatnál egyedül.
2013. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
fényes nappal nem szeretek menni, mert akkor sűrűbben járnak az autók, és erre felé az autóutak jobban meg szélesebbek mint a járdák. Fényes nappal elmegyek boltban meg ilyenek ....
2013. máj. 6. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!