Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltiltottak a pasimtól. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltottak a pasimtól. Hogy vegyem rá anyukámat, hogy engedje meg, hogy együtt legyünk? 17/L

Figyelt kérdés
Egyik este részegen mentem haza,a pasim haza kísért és anyukám meglátta az ablakból,hogy adott nekem egy doboz piát.Erre anya elkezdett üvöltözni,a pasim hazament engem viszont eltiltott tőle.Egész nap figyel rám nehogy kitudjak szökni.Hogy mondjam meg neki,hogy ne parancsoljon nekem?
2012. okt. 8. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
HOgy ne parancsoljon? Majd ha 18 leszel és elköltöztél és eltartod magad akkor azt csinálsz amit akarsz. Addig pedig hagyd inkább hogy neveljenek hátha lesz valami belőled.
2012. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 okoska31 ***** válasza:
30%

Sehogy. Részegen mentél haza, és még a ház előtt is jól megmutattad, Te kis lázadó tinédzser, hogy lám, a pasidtól kaptad a piát.


Anyukád meg félt. Ennyi. Én sem engednélek még a közelébe sem.

2012. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Ja, ha már dolgozol és eltartod magad, akkor majd mondhatod, hogy ne parancsoljon neked. Addig meg pofa lapos.
2012. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Semmit, ezt jól elszúrtad:

-ha már részeg voltál miért mentél haza?

-miért ment veled egészen hazáig a pasid, így őt azonosítja anyukát a részegséggel

-minek adott neked piát ha részeg voltál

17 éves részeg lányoknak alkoholt adni, az ilyen pasik mennyenek a fenébe majd találsz mást.

Maradj kicsit nyugton, örökre nem fog anyukád sem szobafogságban tartani

2012. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen nekem ne parancsoljon mert eddig sose érdekelte,hogy mitcsinálok most meg hirtelen játssza a jó anyát!!
2012. okt. 8. 16:26
 6/10 A kérdező kommentje:
negyedik!!Azért kísért egészen hazáig,hogy hazajussak.Piát meg azért adott mert kértem.
2012. okt. 8. 16:28
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Én egy ittas embernek sem adnék piát, nemhogy a barátnőmnek. Jobb kocsmákban részegeket sem szolgálnak ki. Maradj a seggeden, és hallgass anyádra, lehet neki (veled ellentétben) megjött az esze...

F17

2012. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De anyukám semmit nem tud rólam.És csak én voltam részeg..

Azt meg kétlem,hogy anyukámnak megjött volna az esze.

2012. okt. 8. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Kata, te vagy az?
2012. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nem Kata vagyok.!
2012. okt. 8. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!