Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most valasztanom kellne de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most valasztanom kellne de nem tudok szakitani a baratnommel, mert sajnalom. O nagyon szeret engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratnommel 3 hete vagyunk egyutt es ugy erzem szeretem. Azonban szombaton a diszkoba osszejottem egy csajjal akit a baratnom elott ismertem es nagyon tetszett.Annyira rosszul erzem magam emiatt a hejzet miatt hogy mar 2 napja folyamatosan faj a fejem.Egyebkent en 17 eves vagyk,a lanyok meg 16.Nagyon elvagyok bzonytalanoda.Es felek attol is hogy ha netalan az "uj" lanyt valasztom akkor csalodok benne, es 2 szek kozul a foldre ulok.Kerlek segitsetek!
2009. szept. 29. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
ha már volt egy barátnöd minek jöttél össze még 1el???
2009. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
szerintem maradj a mostaninál.ha úgy érzed lenne esélyed a másiknál és biztosra menne a dolog akkor azt mondom lépj tovább de ne gyere össze egyből a másik csajjal mert akkor az nagyon tud fájni a jelenlegi párodnak.érvelj mindkét lánynál.külsőleg belsőleg pozitív és negatív dolgokat és ha vissza olvasod akkor tudni fogod kit válassz.sok sikert
2009. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Csak ülj le nyugodtan a két szék közé. Azt is meg kell tapasztalni ilyen korban, az milyen.
2009. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed, rábeszéled őket a 3-ra...
2009. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a dologban kozrejatszik az is hogy a lany nekem nagyon reg ota tetszett,s a diszkoba bizony fogyasztottam...de azutan is beszeltem vele es a komolyan akarja velem folytatni.En is kiprobalnam hogy milyen vele de nem ugy erzem hogy eltdnam hagyni a mostani baratnomet...a 3 het bizony nem sok ido.Minel kesobb annal rosszabb.En erezni erzem hogy orokke vele tudnek maradni,de vlamaiert nem tudom hinni..mert ha most megtortent ez,maskor is megtortenhet,es legfokeppen ot feltem..NEm akarom megbantani!
2009. szept. 29. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
tartds meg mindkettőt. aztán ha lebuksz legalább könnyebb a szakítás. lesz mit mesélni az unokáknak. most vagy fiatal:)
2009. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"hejzet" <---ez.
2009. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

,,Tedd azt amit a szíved mond!"

Mi honnan a retkes fenéből tudjuk??

2009. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma megmondoooom:))
2009. szept. 29. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam csak en 1. bnőm 2 hónap után hagytam ott...

1 kicsit szerettem de úgy éreztem h az a másik csaj sokkal jobb lenne és h őt jobban tudnám szeretni...

Be is jött ő a feleségem...

Összegezz h kiben mi a jó és ha hosszutávra tervezel a belsőt helyezd előtérbe.

2009. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!