Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Túl nehéz választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Túl nehéz választanom. Valakivel történt már hasonló? :' ( (

Figyelt kérdés

Pár napja a pasim,és haverjaim eléggé..hm..zűrös viszonyban vannak. Haverjaim megpróbáltak szétszedni minket,bár nem tudom,hogy mi igaz,és mi nem. ma korábban haza kellett mennem,és nem tudtam elkísérni egyiküket sem az otthonukig(nálunk szokás,hogy haverok,mindig hazáig kísérik a többieket) erre mire hazaérek, kapok egy levelet pasimtól,hogy válasszak közülük. vagy ő,vagy a LEGJOBB haverjaim,akikre testvéremként tekintek. nem bírok választani. kivel történt már hasonló?:'(( mit csináljak? Kérlek segítsetek.:'((

jaaa.és hogy hozzátegyem,talán így többen tudtok tipped adni, hogy pasim már párszor majdnem megpofozott kissebb összeveszések miatt. viszont régen ő kapart fel a földről amikor magam alatt voltam.. a haverok..pedig mint mondtam,mintha testvéreim lennének.egyke gyerek vagyok,és utálok mindig egyedül lenni. régóta ismerem őket,és nagyon ,nagyon szeretem mindegyiküket .

14/L


2011. máj. 23. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy önző bunkó. Nem lenne kérdéses, hogy kit válasszak.
2011. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Majd szőrös az arca, és a farka akkor pasi, addig csak fiú. De úgy látom ez valami vírus, hogy a 12-15 évesek csajomnak/pasimnak szólítják a kisbarátjukat. Csak, ha felnőttekkel beszélsz, akkor ez gáz.
2011. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretne nem kérne ilyenre, hanem inkább elkerülné a barátaidat. Nem muszáj neki is barátkoznia a barátaiddal, ha nem szereti őket, de olyat, hogy válassz, NEM KÉRHET!
2011. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A haverokat válaszd!!
2011. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egy pasi jöhet bármikor úgy gondolom.Főleg egy ilyen,ha szeret nem emel rád kezet.A haverjaid is feltudnak kaparni a földről ha magad alatt vagy:) Én egyértelműen a haverokat választanám:)
2011. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz..:"( nembírok választani..és mindössze pár percet ad :"( (am ha simán"barátom"nak írom le akkor,azt érthetem haverokra is,és a "párom"ra is.szerintem.)
2011. máj. 23. 20:47
 7/21 anonim ***** válasza:

Rövid 20évem alatt az egyik legfontosabb dolog amit megtanultam,egy barátot,havert se érdemes egy pasiért feladni.Én is majdnem elkövettem ezt a hibát,érdekes mikor a barátom hirtelen gondolt egyet,hogy már nem kellek neki és nem szeret,meg felőle meg is dögölhetek,akkor a barátok voltak azok akik tartották bennem a lelket,vigasztaltak,hivtak ide-oda.

Meg amúgy is ezt a srácot dobd ki a fenébe,eleve azt dobnám aki választás elé állit.Ha szeretne ne akarná,hogy szenvedj,szóval: lapát!

2011. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

hű ez nehéz tényleg...de azért az durva, hogy majdnem megpofozott máskor...nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de lehet később meg is tenné...

ha a pasit választod, akkor ha később szakítotok, nem lesznek barátok...igazából te ismered a legjobban őket...tedd fel magadban a kérdést, hogy melyikőjüket szereted jobban, tudnál-e barátok nélkül lenni, mennyire érzed, hogy esetleg ez a srác az igazi...

amúgy ha szeret, szeressen a barátaiddal együtt...vagy mért nem beszélitek meg, hogy akkor talizol a barátaiddal, amikor nem vele vagy...és akkor nincs gond...

mondhatod azt is, hogy te is elviseled az ő barátait, akkor tegye ő is...

remélem sikerül megfelelően döntened:)

2011. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!! de remélem jól döntök..még nem tudok választani,bár erősödik bennem az,hogy a haverokat válasszam.
2011. máj. 23. 20:50
 10/21 anonim ***** válasza:

A haverjaidat válaszd.Mert aki szeret az nem kér arra,hogy válassz számodra fontos személyek közül.

Vagy...mondd neki,hogy OK,nincs gond,de akkor ő se haverkodhat.Bár tudod,pasi az jöhet sok,de igazi barát csak egy van. :)

Remélem jól döntessz.

Én azért kikérném a haverok véleményét is.

13/L

2011. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!