Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem értem. Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem. Vélemények?

Figyelt kérdés
Van a sulimban egy amolyan tipikus csendes lány akit ritkán hívnak el randizni mert falat húz maga köré. Biztos forrásból tudom,hogy azért már próbálkoztak be nála de azoknak esélyt se adott. A közös barátunktól tudom,hogy szomorú,hogy nincs senkije és sokat panaszkodik,hogy nincs barátja. A kérdésem az,hogy miért panaszkodik,hogy nincs senkije ha nem enged magához közel senkit?
2013. máj. 6. 22:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
amúgy csak azért kérdem mert be szeretnék nála próbálkozni
2013. máj. 6. 22:20
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
A véleményem az, hogy lusta vagyok végigolvasni. Foglald össze rövidebben :P
2013. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kívülállóként könnyebben észreveszitek a hibát. miért vallaná be magának, hogy azért nincs barátja, mert ,,falat húz``?
2013. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert, nem jönnek be nekik azok a fiúk akik udvarolnak?
2013. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem :S
2013. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányoknak általában az kell, hogy majd jön valaki aki tökéletes és neki és tökéletes és onnantól megy a nyáladzás.....

Egyébként próbáld meg, de csak ha képes vagy elviselni egy darabig azt a falat.

2013. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem panaszkodik senkinek, csak a "barát" költ róla irigységből ilyen szöveget. Akinek falai vannak, az nem panaszkodik.
2013. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Mert a nők idióták!!!

Ahogy múlik az idő, te is rá fogsz jönni erre!

Inkább belemennek egy rossz kapcsolatba (többször is), hogy utána rinyáljanak, mintsem keresnének egy normális pasit.

És igen, inkább "falat húz maga köré", csakhogy utána amiatt rinyáljon, hogy nem kell senkinek.

Arra vigyázz, ne legyél a lelki szemetesládájuk, mert az a legrosszabb...tapasztalatból írom!

2013. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég kitartó vagy,akkor kezdj el falat bontani.
2013. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én is ilyen visszahúzódó vagyok és nekem sem volt még barátom, de ha valaki olyan jönne aki küzdene értem és tényleg tudom hogy bízhatok benne és tetszene akkor "lebontanám a falat" és szerintem ő is ilyen.
2013. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!