Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne őrüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne őrüljek meg ettől teljesen?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve együtt vagyunk a barátommal és rengeteg időt töltünk együtt. Még is, ha csak egy rövid időre nincs már velem pár óra után nagyon rosszul érzem magam hogy nincs a közelemben és kb. 12 óra elteltével (:D) már a sírógörcs kerülget. Fogalmam sincs miért de nélküle olyan egyedül érzem magam még akkor is amikor nagy társaságban vagyok éppen.Ha nincs velem akkor úgy érzem teljesen megőrülök. Ez már az elejétől kezdve így van, de nemtudom..ez normális? Főleg ennyi idős korban..Ő is hasonlóan viselkedik persze nem ennyire de én néha már komolyan megijedek ettől az egésztől hogy ennyire durva hatással van rám ha nincs velem. Ezen hogyan enyhítsek? Csak mert eléggé rossz amikor több napig nem találkozunk és olyankor semmire sem tudok odakoncentrálni normálisan mert kivagyok készülve..15/L
2013. máj. 6. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Megfogadtam magamnak, hogy ilyen kaliberű kérdésekre, ilyen korú lányoktól nem válaszolok, de ma szerencséd van, mert ritka jó kedvemben vagyok, úgyhogy segítek:

Majd kinövöd!

2013. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Masztizz!
2013. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Öcsém, mit aggódsz? Nemhogy örülnél, hogy biztos az újbóli találkozás... Örülj, hogy ott van neked, ne ragaszkodj ennyire!
2013. máj. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fenti komolytalan/lekezelő válaszok után annyit szeretnék hozzátenni, hogy bár lehet, hogy valóban kinövöd, de én már most javasolnám, hogy kicsit próbálj meg tudatosan dolgozni magadon és alakítsd ki a magad dolgait a pasid nélkül is. Tanulj meg magad lenni. (minden értelemben)
2013. máj. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez ebben a korban sok lánynál természetes, de szerintem is tudatosan próbálj ezen csökkenteni. Nem akarok vészmadárkodni, meg remélem nem következik be ehhez hasonló, de mi lesz ha esetleg elhagy? Gondolj bele, akkor mi történne. Ne ragaszkodj ennyire hozzá, néha menj el a barátokkal/barátnőkkel kikapcsolódni, ne rá gondolj, és hasonlók.
2013. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!