Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok sok hónap, és számos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok sok hónap, és számos randi után pokolian kezd hiányózni a volt kedvesem. Mit tegyek, hogy ne őrüljek bele teljesen?

Figyelt kérdés

Eđig semmi bajom nem volt, a randi partnerimmel egy ideig minden rendben volt, aztán egy pontnál mindenkivel megbicsaklottunk.


Az új fiúkban nem keresem a régi szerelmem szokásait, vonásait, és ha valakiben találok olyat nem zavar.


De újabban olyan nagyon hiányzik, megint tocsogósra sírom éjjelente a párnám.

Nem pusztán egy társra vágyom, hanem konkrétan rá!


Fel is hagytam a randizásokkal, nem tartom tisztessegesnek a a többi fiúval szemben, hogy ők oda teszik magukat, én meg a volt kedvesem után vágyodóm...


2012. máj. 11. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz mindig vele milyen jó volt nem is fog változni. Ha gondolsz is rá arra koncetrálj, hogy milyen gondok voltak és mivel kergetett az őrületbe. Nekem ez bevált :) Még néha így is eszembejut, hogy de jó volt vele de aztán rágondolok milyen szenvedéseket is éltem át miatta és máris kiverem a fejemből, hogy felkeressem :) Találni kell egy olyat aki még jobb mint aki volt és amondó vagyok :) 22/F
2012. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aztán miért is lett "volt"???
2012. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ideig óráig bevállik, ha arra gondolok, hogy szana de széjjel hagyta a ruháit, vagy hogy ha én rendbe tettem a szekrényt, ő egy póló kivétele alatt őskáoszt csinált benne. De mikor együtt voltunk ez akkor sem zavart nagyon.


Mindenkinek vannak hibái, én sem voltam tökéletes, és ami hiányzott belőle az megvolt bennem, és ami bennem nem volt meg az megvolt benne.


Azért lett a "volt" mert ő Élni akart vagymi... máig sem tiszta előttem a dolog. Nagyon azóta sem él, mert heti 5-6 napokat dolgozik. szóval nem értem.


Nekem hiányzik, az összes hibájával együtt.

2012. máj. 11. 12:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne nyávogj, keresd meg.
2012. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam nyávogni, nem tudom hány órát lógtál biológia óráról, de alap, hogy meg tudd különbőztetni az emberi beszédet a nyávogástól.


Különben havonta egyszer kétszer össze futunk, és olyankor vághatom a jó pofát, hogy minden rendben.

Nem akarom lealacsonyítani magam, a könyörgés szintjére.


Azért kérdeztelek titeket, hogy segítsetek valami tanáccsal, hogy hónapok után miért jött elő ez az érzés?

2012. máj. 11. 14:41
 6/9 Ryuk válasza:

"kezd HIÁNYÓZNI"

Cigánykám, mit is jelent ez pontosan? Csak mert én ilyen szót nem ismerek, te nyelvtipró...

2012. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ryuk válasza:

"vágyodóm..."


Jaj, hát ezek a hosszú Ó-k meg rövid O-k valahogy nagyon keverednek nálad... Szerintem pasizás előtt keress fel egy jó nyelvtantanárt és menj vissza a 20 éve tartó GYESedről a most 3. osztályos 16 éves gyerekeid mellé.

2012. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Idefigyeljetek kötekedő parasztok! Soha nem jártam magyar tanyelvű iskolába, Dublinban születtem, ide jártam egyetemre, és autodidakta formában tanultam meg a magyart. Tudok írni, olvasni és beszélni magyarul. Majd ha ti legalább ennyire fogjátok ismerni az én anyanyelvem, (vagy egyéb idegen nyelveket) akkor majd kioktathattok.

Az ilyenek miatt mint ti, mert sajnos belőletek sok van, ítélik el a külföldiek a magyar embereket.

2012. jún. 27. 09:16
 9/9 Ryuk válasza:
Ja ha külföldi akkor okés :) My apologies :)
2012. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!