Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molok94 kérdése:

Hogyan engeszteljem ki a barátnőm? (FONTOS ÉS Sürgős)

Figyelt kérdés

Most eléggé romokban áll a kapcsolatunk, mert szex közben egyszer olyat csináltam, amit ő nem szeret. Eddig mindig beleegyezett a dologra, ezért azt hittem h nem lesz baj. Utólag mondta, hogy ezért tartunk itt. Mit kéne tennem, hogy vissza szerezzem a lányt? Nagyon szeretem és rettentően fontos számomra.


Ő:15L

Én:17F



2013. máj. 7. 09:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit tegyek, mert nagyon hidegek lettek a beszélgetéseink.
2013. máj. 7. 09:33
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Molok az egy ógörög istenségnek nevezett förmedvény, aki gyerekek gyilkolására/elpusztitására/megölésére szakosodott.


Cseréld a regisztrációdat, mert rossz ómen számodra.

2013. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ivilicious ***** válasza:
mi volt az a dolog?
2013. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ennyiböl lehet valami értelmeset javasolni? Vagy több infit, vagy marad a névcsere!
2013. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szerintem,mindenképpen beszélj vele erről az egészről,hogy nem akarod elveszíteni és szereted,meg nagyon fontos számodra,nézd meg,hogy reagál rá,aztán légy vele nagyon kedves,gyengéd. Legyen most ő előtérbe mindenben,lepd meg valamivel pl. romantikus vacsi,virág stb.

Foglalkozz vele nagyon sokat,járj mindig a kedvébe.

2013. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz okosat írni. Minden esetre egy semleges helyre vidd el a barátnődet beszélgetni, ne otthon (náluk vagy nálatok) beszéljetek róla.
2013. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit tegyek, mert nagyon hidegek lettek a beszélgetéseink.
2013. máj. 7. 09:55
 8/12 A kérdező kommentje:

Lecserélem, ha megmondjátok hogy kell.


még az előjátékban véletlenül megtoltam a csípőm és ráfulladt:S


Mondom neki folyamatosan, hogy nagyon fontos, h szeretem, nem akarom elveszíteni stb... de csak ilyen egyszavas válaszokat dobál. azt mondta, hogy van rá esélyem, hogy megbocsásson, de nehéz lesz. ez mit jelent? érdemes próbálkozni ha szeretem?

2013. máj. 7. 10:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp személyesen beszéljétek meg a dolgokat, legyél vele kedves és türelmes.És azt is mond meg neki hogy ő nagyon fontos neked és nem szeretnéd elveszíteni.Könnyebb lenne ha egy kicsit részletesebben ismernénk a helyzeted mert így csak elég felszínes válaszokat fogsz kapni..
2013. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bárcsak az én pasim is ilyen rendes lenne ....
2013. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!