Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet megtalálta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet megtalálta a Livejasminon egy barátom. Mit csaináljak? Kikészültem teljesen? Ti szakítanátok vele?

Figyelt kérdés
Tudom manapság ez már sokaknak belefér nekem nem.Az a baj hogy szeretem így nem tudom mit csináljak,elnézzem neki és majd befejezi idővel.Vagy szakítsak vele?Talán ha őszinte lett volna nem lenne baj,de így hogy hazudott így nem tudom mit csináljak.Azt hazudta hogy recepciós egy hotelba.
2013. máj. 7. 11:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*csináljak
2013. máj. 7. 11:09
 2/17 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy szereted, hogy hagyja abba. 23/F
2013. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Mit lehet ezen elnézni? Nem is értem. Komolyan manapság bármit megtehetnénk? :D
2013. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

hát barátom, ha ez neked nem fér bele...


bár azt mondják, krvából lesz a legjobb feleség. Lehet, hogy így van..

2013. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ha már azt hazudta, és utána kiderült h egy ilyen helyen dolgozik, hagyd a fenébe

van ezeregy normális nő is, ne pazarold az idődet egy olyanra aki már az elején egy ekkora hazugsággal indított

2013. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

"Livejasminon"


Ez micsuda?

2013. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lepontoztok de nálam ez már lapát.
2013. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lapat a javabol. 20 l
2013. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen incidens után nem lenne közöttetek bizalom és, hogy őszinte legyek dobnod kéne.Elhiszem, hogy szereted, de szerintem ez nem fér bele...Egyébként beszéltetek már róla?Hogy miért csinálja?Szüksége van a pénzre?
2013. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lapát neki !!
2013. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!