Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha járnátok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha járnátok egy lánnyal majd meglátnátok régebbi hegeket a combján szakítanátok vele?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és télen volt egy időszakom amikor szanaszét vágtam a combom..nagyon megbántam mert irtó csúnya. Mit gondoltok erről? Soha nem lesz senkim? Nem vagyok már depressziós és nincsenek öngyilkos hajlamaim, csak félek, hogy nyáron ha valaki meglátja mi lesz..Nektek mi lenne az első benyomásotok? [link] enyém nem ennyire csúnya,egy darab mély van és van mind 2 combomon csak felül 3-4 csík.
2013. ápr. 28. 02:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem!
2013. ápr. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva!! Én tuti fejvesztve menekülnék! Nekem ez már SOK!
2013. ápr. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a múlttal nem foglalkoznék. ha tudnám, hogy nem csinálna ilyen baromságokat újra akkor nem érdekelne, max egy "miért?"-et kérdeznék tőle
2013. ápr. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nálam is egy "miért?" ig jutna el a dolog, de nem hátráltatna...
2013. ápr. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy zavarna, egyébként a képen biztos hogy nem vágások vannak, ahhoz túl szélesek, inkább egy lovaglópálca vagy ilyesmi nyomai.
2013. ápr. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

az öngyilkos jelöltekre fenemód allergiás vagyok.

ami a vagdosás témakört illeti.. volt 1 barát / havercsaj

aki csinálta ezt egy rövid ideig de az övé nem volt maradandó. meg is kérdeztem tőle h mégis miért jó ez és a válasza lényege az volt h : mert utána jobban érzi magát. [mélyebben nem mennék bele elvégre nem azért mondta hogy közszemlére tegyem.]

és akármekkora hülyeségnek is hangzik de van biológiai alapja O_o! a vágás ugyanis endorfint szabadít fel ami eufória érzést okoz.


ami a hegeket illeti: nekem is van 2 jó nagy az alkaromon:D bár én ezeket üvegtől szereztem és baromira nem vágytam rájuk.


otthagyni nem hagynám ott de azért rontana az összképen az biztos.


amúgy nem tudom azt mondani hogy milyen rossz lehet most neked.. ez a félelem remélhetőleg jól beég a tudatodba és legközelebb nem csinálsz ilyen fszságot akkor sem ha épp ki vagy bukva.

2013. ápr. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg igen.
2013. ápr. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem hagynám ott.
2013. ápr. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ez a betegség max tünetmentes egy darabig,de gyógyíthatatlan.

én meg nem tűröm a környezetemben a lelki betegeket.

főleg nem párkapcsolatban.

jah.

és nézd meg a titkárnő című filmet.

egy olyan palival,akár boldog is lehetsz.

2013. ápr. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát peresze ez egy szakításra már elegendő ok... Az általános suliban... Érett emberek komoly kapcsolatban ennél 100x komplexebb problémákkal szembesülnek. Majd ha felnősz te is megtudod.
2013. ápr. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!