Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor vasalok, ha meglát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor vasalok, ha meglát az új pasim azt kéri hogy meztelenül vasaljak. Nem tudom miért. Lányok, a ti párotok is szereti, ha meztelenül vasaltok? Ti szoktatok meztelenül vasalni?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a páromat,azt válaszolta,hogy amikor egy nő meztelenül vasal,az nagyon erotikus.Mi a véleményetek?

Már láttam egyszer egy nőt a szomszédban ahogyan tologatta meztelenül a vasalót,nem láttam értelmét a meztelenséginek.

Nekem furcsa és égésveszélyes.



2013. máj. 7. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

égésveszélyes?

ruhában mitől veszélytelenebb?

2013. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem kért még ilyet tőlem, de szerintem biztos nem vasalnék meztelenül :/
2013. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha téged is meglát úgy a szomszédod, az tényleg nagy égés :D
2013. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam meztelenül,bár nem csak vasalni,főzni is.
2013. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért ne.
2013. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek is elmeséltem és ő is néha így vasal otthon.
2013. máj. 8. 12:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem csak vasalok meztelenül,hanem takaritok,fözök,stb... nem azért mert kéri a barátom(ha van)hanem mert nekem így jó.

ha pasid erre izgul,és te is akarod(valamennyire) csináld nem ettől kerülsz a pokolra.

27/L

2013. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a párod erre gerjed, én is szoktam meztelenül vasalni, főleg nyáron ha tombol a hőség és már izzadok mint egy ló, mert azért a vasaló is ontja magából a hőt.

Bár az én párom ilyet nem kér tőlem, én akkor vasalok ha ő nincs itthon vagy amikor épp ráérek, mert 2 műszakban van hogy délelőttönként csinálom.

2013. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A fenti két válaszadótól kérdezem,hogy ha vasaltok,főztök,takarítatok meztelenül,a munka előtt vetkőztök le vagy meztelenül maradtok alvás után?
2013. máj. 9. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy nekem mért nincsenek ilyen szomszédaim?? :(

Mondjuk kertben nudizós ikerlányokkal. És még sorolhatnám...

2015. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!