Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ha szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cupido kérdése:

Mit csináljak, hogy ha szerelmes vagyok egy fiúba és o is belém, csak félek, hogy mások megszólnak?! 14/L

Figyelt kérdés
Szóval..Mit csináljak? Hogy járjak vele,hogy mások ne szóljanak meg érte,mert egy olyannal vagyok egyutt aki rosszabbul tanul mint én .. :( :$$
2013. máj. 7. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
tojd le a véleményük, magaddal foglalkozz ne másikkal
2013. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Óóó istenem, bárcsak nekem is ennyi gondom lenne..


Tojd le a véleményüket, nem számít más mit gondol, csakis az számít, amit te gondolsz.

2013. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróóbáálok..Csak nincs sok önbizalmam..:((
2013. máj. 7. 18:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Vááárom a Továábbi Kommenteket!!!!!!
2013. máj. 7. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
ki nem szarja le a tanulást nem ez számit...nemes vagy vagy mi hogy csak stréberekkel járhatsz nekem szinte összes haverom rosszabbul tanult mint én a legtöbb csajom mmeg jobban és tök jol megvagyunk
2013. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egy kis önbizalmat is küldjeteeek:D
2013. máj. 7. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!