Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges dolog ha olyan érzéseim vannak a féltesóm felé amik arra utalnak, hogy jóformán szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer találkoztunk életünk során, mert az apánk közös és felvettük a kapcsolatot.(Eddig nem is tudtam hogy ő van nekem, és talán ezért is kavarognak bennem érzések, mert végülis olyan mintha egy idegen lányt ismertem volna meg aki totál nem a tesóm). Olyan érzés ez mintha megtaláltam volna a másik felem amit eddig nem is tudtam, hogy hiányzik csak amikor megismertük egymást akkor döbbentem rá, hogy szeretem. De nem csak mint testvért. Tudom, hogy ez beteges, még saját magam szerint is, de mi tévő legyek?


Jövője nem lehetne hisz féltesók vagyunk, elmondani nem merem neki mert lehet hogy tönkre tenné a kialakított kapcsolatunkat, de mégis vonzódom hozzá:( Mit tegyek? Ja menjek pszichiáterhez meg stb... Rajtam kívül ezen a bolygón van ilyen hülye helyzetben? :S



2013. máj. 5. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván ne tégy semmit. Nem nagyon tudsz mit tenni, ha értelmesen végiggondolod a helyzeted.
2013. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, egyáltalán nem vagy gáz. Egyszerűen lehet, hogy tényleg karmatikus találkozás kell hogy legyen ez. Annyi veszélye van, hogy közös gyermek esetén genetikai mutáció, mivel apukátok ugyanaz. Én maximum akkor tudnám elképzelni az életreszóló kapcsolatot, ha nem születik gyermek, így nem lenne sem ő sem ti veszélynek kitéve.

Ettől még lehettek jóban, összejöhettek, szeretkezhettek nagyokat, de óvatosan a gyerek témával.

Az ember azt szeressen, akire vágyik és nem kell megfelelni a szülők, rokonok, ismerősök elképzeléseinek. sok sikert.

2013. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem konnyu. Fogd vissza magad, nem tehetsz mast.
2013. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!