Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat ennyire durva veszekedések után?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat veszekszünk a barátommal, olyan szavak is elhagyják a szánkat (főleg az én számat), hogy b*zdmeg, dögölj meg, rohadj meg, takarodj, utállak, ne érj hozzám. A hangerő erősen megemelkedik, mindkettőnk részéről. 2 éves párkapcsolat, 1 éve lakunk együtt. Ő 24, én 19. Az ilyen durva veszekedések után mindig azt érzem, hogy borzalmas ember vagyok. A mostani probléma az volt, hogy "nem megyünk soha sehova". Már felöltöztünk, hogy gyerünk, aztán elkezdtem hisztizni, hogy de dagadt vagyok, blabla. Mire ő: jó, akkor nem megyünk sehová. Nekem meg eldurrant az agyam. Mindegy, most nem a konkrét példa a lényeg. Milyen megoldást tudtok ilyen durva veszekedések esetén?
2013. máj. 7. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
békülős szex.
2013. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szexeljetek többször

túl telíttek vagytok

2013. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ott a baj, hogy ezt itt megkérdezted így már biztos nem
2013. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elég gyerekes viselkedés. Mármint ebből a példából kiindulva!
2013. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem Neked kell változni, mert ez egy felé vezet

nem értem fel vagy öltözve és akkor minek kell ez, hogy dagadt vagy, nem tudsz rajta változtatni, nem értem

gondolkodjál el miért vagy ilyen, valami kiváltja, ezt Nálad

erre hiába csinálsz bármit, szex, bármi más, ez nem kell senkinek, szóval mitől lettél ilyen, ez csak tanács N

2013. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös és 6-os! Igazatok van...


"Egy komolyabb súlyos problémát ki sem birnátok emberileg, nem hogy kapcsolatilag.." ---> Erre csak annyit írnék, hogy menj el a jó büdös fenébe! A kapcsolatomról tettem fel kérdést, nem? Tudom, hogy ezt elszúrtam, és sokszor viselkedek hülyén, de mindenhol vannak problémák! Mi az, hogy EMBERILEG nem bírnánk ki egy komolyabb problémát? Eszméletlen pocsék gyerekkorom volt, intézetben laktam 8 évig! Anyám fosik a fejemre, apámról nem is beszélve. Hogy jössz te ahhoz, hogy engem emberileg minősítesz? Gondolkozzál már, mielőtt ilyeneket leírsz, ember! Szóval nem azért írtam ezeket, mert sajnálni kell. Nem kell, rohadtul nem. De ha majd átéled azokat a dolgokat, amiket én eddig, akkor ESETLEG ítélkezhetsz felettem.


A többieknek köszönöm, és el is fogadom a kritikát, csak ez a 4-es vagy hanyas válaszoló... vááá.

2013. máj. 7. 21:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Kritikán aluli? Mert elmondom a véleményem? Mi a francot képzelek én magamról, hogy nem hagyom mindenféle ismeretlennek, hogy random leosszon??? Igazad van... -.-
2013. máj. 7. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Na, látom, hogy leszedetted a válaszom, nem értem, minek kérdezel akkor? Igen, kritikán aluli. Ha nem hagyod, hogy idegenek kritizáljanak, akkor ne írj ki anonim oldalra kérdést. Szerinted az ismerőseid mint szólnának?

Hogy csak így tovább, ez a hosszú párkapcsolathoz vezető út?

Nekem 10 éve van párom, soha ilyet nem mondtunk egymásnak. Nem tűrném el, és őt is tisztelem annyira, hogy nem mondok neki ilyeneket.

Az oviban vannak gyerekek, akik így beszélnek az óvó nénikkel. Mindig elszörnyedek, hogy milyen szülei lehetnek az ilyeneknek. Na, most már tudom!

2013. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

6 Másnak is volt pocsék gyerekkora, még sem nyilvánul igy meg ahogy te és még sem viselkedett igy egy kapcsolatba, és ha valaki elmondta a véleményét-szuverén véleményét, nem egy ilyen válasszal reakciózta le.


Pontosan erről beszéltem amilyen reakciót nyujtottál. Éretlen vagy az emberi kapcsolatra, éretlen vagy hogy bajban a másik embert kihúzd, és éretlen vagy egy másik ember véleményét felnőttként fogadni, lereagálni és értelmes felnőtt emberként elgondolkodni rajta.Talán az a másik ember nem véletlenül mondja azt amit mondott..

2013. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!