Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nyíltan utálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nyíltan utálja a melegeket. Valóban csak utálat, vagy gyanús?

Figyelt kérdés
A barátom szinte napi szinten tesz megjegyzést a melegekre, különösen ha tévében olyan műsort lát (híradó közben is sűrűn jegyzi meg egy-két pasasra, hogy hülye b**i, olyanokra, akik nem feltétlen viselkednek úgy, csak lágyabbak, szeretnek nyilatkozni, szerepelni a tévében, meg ilyenek). Nekem egy kicsit furcsa: valóban csak ennyire idegesíti őt ezeknek az embereknek a természete, vagy valami állhat emögött? Állítólag aki sűrűn szid egy embertípust, viselkedést, fajt, stb, előfordulhat, hogy nem is másokkal, hanem saját magával van baja. Vélemény?

2013. máj. 8. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
még kiderül hogy ő is az.:D
2013. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

hát tény, hogy aki nincs kibékülve magával az nem áll békében a világgal sem.

De itt nem a homokosságról van szó szerintem.

2013. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
van ez a pszichológiai csomag a cigány-zsidó-meleggyűlölettel, általában a saját sors el nem fogadásával van kapcsolatban
2013. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
én elégedett vagyok magammal, de mégsem vagyok jó véleménnyel a melegekről, na meg némely népcsoprtról
2013. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez az, hogy szabadságodban áll utálni bárkit (persze ne nyilvánosan, nagy hanggal), csak ha utálja őket, miért foglalkozik velük folyton? Ha valaki nem fontos számomra, akkor azzal nem foglalkozom, nem így van?
2013. máj. 8. 09:59
 6/13 anonim ***** válasza:

"szinte napi szinten tesz megjegyzést"


Aki szinte mindennap foglalkozik a melegekkel, meg megjegyzéseket tesz, annál elég nagy az esély arra, hogy látens homoszexuális, csak nem meri és nem akarja magának bevallani, ezért gyűlölettel folytja el ezt.

Attól, hogy valaki homofób, még nem kell a melegekkel foglalkoznia mindennap, de aki mindenkiben a meleget látja, annál elég nagy a gyanú, hogy látens meleg.


Szóval igen. Szerintem saját magával nincs rendben, és ez belőle gyűlöletet vált ki.

2013. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Igazából valamiért nagyon sok férfi utálja őket, de sokszor az amúgy nem meleg, de kicsit lányos fiúkat is, nem tudom miért. A férjem sincs oda értük.


"Állítólag aki sűrűn szid egy embertípust, viselkedést, fajt, stb, előfordulhat, hogy nem is másokkal, hanem saját magával van baja."

Ez egyáltalán nem biztos. Felénk van olyan embercsoport (nem a melegek), akiket lassan már mindenki szid, de nem azért, mert mindenkinek magával van baja, hanem tényleg velük van sok baj.

2013. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Felénk van olyan embercsoport (nem a melegek), akiket lassan már mindenki szid, de nem azért, mert mindenkinek magával van baja, hanem tényleg velük van sok baj."


A melegekkel nincsen sok baj, sőt. A cigányokkal is sok baj van, mégsem foglalkozik velük vki napi szinten.

Akiket ennyire zavarnak a melegek, vagy mindenkiben azt látja, az 100% hogy nincs rendben magával.

2013. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ha nincs rendben magával, akkor hogyan tudnék neki segíteni? Általában ő szokta mondani, hogy ne törődjek ezzel vagy azzal a dologgal, személlyel, mert csak magamnak ártok, de ez ugyanúgy igaz rá is: ő is saját magának árthat csak ezzel (meg nekem se esik jó mindig hallani, ahogy másokat szid, mert az fogalmazódik meg bennem, hogy ha majd valamikor másképp viselkedem, mint ahogy megszokta, akkor majd én leszek terítéken?) Amúgy nemcsak a melegeket szidja, a magamutogató lányok számára a h**e p***ák vagy ri****ok, meg néha megemlíti, hogy ha ő lenne a bírájuk, akkor hogyan bánna el velük, én meg néha csak lesek...pedig alapból tényleg egy teljesen normális ember, mások is ezt mondák rá (bár mondják, a látszat néha csal)
2013. máj. 8. 10:18
 10/13 anonim ***** válasza:

"De ha nincs rendben magával, akkor hogyan tudnék neki segíteni?"


Szerintem ezen csak saját maga tud segíteni, ha rendbe teszi magát lelkileg, esetleg elfogadja magát.

De elmondhatod neki, hogy a melegek senkinek sem ártanak, felesleges gyűlölködni. Ha nem szereti őket, akkor nem kell velük foglalkozni.

2013. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!