Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a volt barátom szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátom szakítás óta nem keresett, már nem is szeret?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk (vagyis inkább én vele, én hoztam fel, ő meg helyeselt..) azóta nem keres, viszont nekem hiányzik. közös ismerőseink mesélték, hogy elvileg agyon jól van, sokat bulizik és egy éjszakás kalandjai is vannak. Tényleg ennyire nem hiányoznék neki, hogy ennyire jól el tud lenni? (2 évet jártunk)
2013. máj. 8. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakítottatok. Miért ne hagyna békén. A szakítás azt jelenti, hogy: VÉGE. Neked is ideje feldolgoznod. Miért keresne? Semmi közötök már egymáshoz.
2013. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te szakítottál vele akkor miért menne le kutyába és pitizne?Létezik ám férfi becsület is...ha karsz valamit akkor lépjél te,hiszen te dobtad ki...
2013. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik hogy ez hiányzott neki,mármint a szabadság.
2013. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen, vagy ha nem, kalandokkal akar elfelejteni.
2013. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tök jól van, felszabadult és/vagy így próbálja elfelejteni a dolgot. De szerintem és.
2013. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hiányzol neki túl van rajted szép jó élete van ennyi
2013. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túllépett rajtad, de legalábbis próbálkozik a leirtak alapján. Nem tudsz mit tenni el kell engedned. Mondom ezt úgy, hogy én is pont ilyen helyzetben vagyok. El kell felejtenünk és továbblépni.
2013. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!