Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Nektek mi a tapasztalatotok olyan téren, hogy a lány szakított veled volt egy harmadik sráccal majd később ő keresett, hogy újra kezdené, mennyi esély van erre?

Figyelt kérdés
A lány azért szakított mert elhanyagoltam de utána 3 hétig időt kért aztán kimondta, hogy: "egyenlőre vége, most vége, most nem adok másik esélyt." Tepertem mint az állat vissza akartam kapni volt gyertyafényes vacsora, stb de még úgy is nemet mondott. Mi a véleményetek ha esetleg megunja az új srácot akivel jól elvan vagy esetleg elkezdek neki hiányozni, akkor fel fog hívni? ELSŐSORBAN A TI TAPASZTALATAITOK ÉRDEKELNÉNEK!!!! (Nagyon szeretett engem ez 120% és nem is értem miért foglalkozik mással) Kérdések jöhetnek minden nap nézem az oldalt. Köszönöm kedvességeteket.

2012. okt. 29. 18:59
 1/10 A kérdező kommentje:

A teljes történetem itt van de ez más jellegű kérdés ezért ne szidjatok meg, köszönöm:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. okt. 29. 19:01
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnél teljesen ugyanez a szitu...így rá is kell kérdeznem : IMI TE VAGY AZ?

amugy ott a csaj elkurvult, nincs más hátra mint megvárni míg begyógyul a seb :(

2012. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Nem, nem Imi a nevem.

Hát itt végül is nem elkurvult hanem ugye elhanyagoltam a 9 hónapból 5 hónapon keresztül és gondolom közben jött ez a srác aztán ez meg nem hanyagolta el és ennyi. Csak az a baj, hogy már avval sem mentem semmire hogy utána gyertyafényes vacsora volt, meg könyörgés, meg megváltozás.


Ez van, olyan hogy visszajön hozzád csak a mesékben van....

2012. okt. 30. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes sokat reménykedned. Én is tudom milyen ez, amikor jön egy 3. fél. Szóval ne reménykedj, inkább használd fel ezt a tapasztalatot egy újabb lánynál.
2012. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem most csak azért menne vissza hozzád, mert éppen nincs senkije és tudja, hogy Te visszafogadnád. De ha már egyszer meg fogja tenni megint, szakított biztos meg volt rá az oka
2012. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a te helyzetedben lennék én is mindenáron ragaszkodnék az exemhez, de külső szemlélőként szerintem nem ez a megoldás. Te megpróbáltad visszaszerezni, ő nem adott több esélyt. Nem akar már veled lenni. Sajnos ha beleszeretett a másik srácba, az egy olyan érzés, amit nem tudsz csak úgy megszüntetni. Kétségek között élni és folyamatosan reménykedve valamiben, ami talán sosem következik be, az egyik legrosszabb érzés, tapasztalatból mondom!

U.i.: Lehet, hogy te elhanyagoltad, de ő nem szólt neked, hogy a továbbiakban ne tedd, inkább elhagyott. Ha egy kapcsolat megfelelően működik, mindent meg lehet beszélni.

2012. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már lassan 1.5 hónap telt el a szakításunk óta, őröltem magam hetekig, de aztán rájöttem, hogy élnem kell tovább és láss csodát megismerkedtem egy nálam 3 évvel idősebb lánnyal aki iránt tudok úgy érezni mint az exem iránt.
2012. nov. 17. 23:21
 8/10 Relikvia ***** válasza:
En ugyan hejzettben.voltam par honapja...de folosleges varni mert.kesobb sem.lessz oan mint amiet szeretnel s mivan ha utana a masik.srac ujr be kavar nektek.......keres.mas lanyt es probalj felejtenih!
2012. nov. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Relikvia ***** válasza:
Jah es ezt vedd tanulo.penznek.leg kozelebb ne.kovesd el.ugyan azokat a hibakat amiket most es akkor a kovetkezo.baratnodel tivabb lesztek egyutt! Sok sikert !
2012. nov. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi lesz, most beszélgetünk általános dolgokról azt mondja kizárólag a srác miatt nincs velem, mert ugyan nincsenek meg jól de hátha helyre tudja hozni. Ha mégsem tudná akkor újrakezdhetjük.....
2012. nov. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!