Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem tudom elfelejteni az exem és úgy érzem, ha megtennék bizonyos dolgot, sikerülne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éve nem tudom elfelejteni, nagyon bunkó módon szakított, azt írta, nem érdeklem.

Rohadt módon irritál, hogy a tőlem ajándékba kapott cuccokat hordja és azokban pózol, meg hogy ő boldog, szuper az élete, minden, nekem meg semmi nem sikerül.

Messze lakok tőle így nem fogunk találkozni és arra gondoltam, írnék neki egy nagyon trágár levelet, ahol csúnyákat mondok rá, meg leírom az összes rossz kívánságomat, elküldöm és azután letiltom.

Így olyan jó érzésem lenne, hogy enyém lett az utolsó szó, az utolsó belerúgás :D

és szerintem így el is tudom felejteni

megtegyem vagy ne tegyem?


2013. máj. 8. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem segítene, hiába gondolod most jó ötletnek. hiába írsz neki csúnyát, az ő élete akkor is boldog, szuper lesz és akkor is azokat a cuccokat fogja hordani amiket tőled kapott és más csajokkal fog foglalkozni. Nem tudsz mit tenni. Ezzel azt bizonyítanád, hogy téged zavar, érdekel még mindig.
2013. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez csak az ego, ami belőled most szól hozzánk és magadhoz.

Ha elküldöd az anyjába, pontosan érzékeltetni fogod vele, hogy sehová sem jutottál el a kapcsolat óta. Légy felnőtt és emelt fővel menj tovább. Ne légy gyerekes.

2013. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
* azért évek óta, mert előtte 1 évig se veled-se nélküled dolog volt már csak
2013. máj. 8. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy év az nem évek.


Semmi nem lenne jobb, ha írnál neki "csúnyákat".


A szakítást magadban kell lerendezni.

2013. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt hittem szereted a kérdés alapján, de látom már pont az ellenkezője. Utálod. Nekem pont igy ment könnyen a felejtés. Amig szerettem nem tudtam tullépni rajt mikor megutáltam rögtön sikerült. A bosszúvágy nem segit hidd el. Én nem irnék neki trágár dolgokat de ha te ugy érzed ez segit akkor tedd meg. Szerintem megbánnád. Évek mulva mikor már nem gondolsz rá dühvel hanem szeretettel annak ellenére amit tett veled biztosan megbánnád.
2013. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szia! én majdnem 1 évig mentem az 'elszaladt busz után'.. tudom milyen érzés,nagyon fáj, hogy ő boldog,te nem. ismerkedj!!!

én így 7-8 hónap után elkezdtem ismerkedni egy nagyon helyes,aranyos sráccal! láss csodát, az exem az ég egy adta világon nem érdekel...! mondott rólam elég csúnyákat,fájt eléggé, de fel kell állni!!sokkal jobban érzem magam az új barátommal,mint vele valaha is!!! szenvedés után, mindig jobban fognak esni a dolgok! :)

sok sikert hozzá! :)

2013. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!