Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom, én nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom, én nagyon szeretem és most marha rosszul vagyok, nem akarok neki megbocsátani de elfelejteni sem tudom. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Most 20án lett volna a második évfordulónk..

Eléggé szenvedek emiatt, nem tudom mit csináljak, lehet adnom kellene neki még1 esélyt?


2013. máj. 3. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
ne adj neki utána ugyanúgy meg csal ne légy buta
2013. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dönteni!
2013. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress egy új barátot.
2013. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha képes vagy megbocsájtani... Ezt neked kell érezned, de ne lepődj meg, ha megtörténik még egyszer, vagy többször.

Én ilyen helyzetben erősnek mutatnám magam és kidobnám, persze magányomban meggyászolnám a kapcsolatot, mert azt azért kell, hogy tovább tudjon lépni az ember.

2013. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy fog már működni mint eddig, hagyd el :/
2013. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha szereted akkor bocsáss meg neki,mindenki hibázhat egyszer.Másodszor már nem!
2013. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő meg nem szeret. Akkor mire jó a kapcsolat?
2013. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, nem szeret, nem működik a kapcsolat, nincs értelme folytatni. Én egyszer megbocsátottam egy srácnak, még egy évig voltunk együtt, azalatt négyszer csalt meg, mint utóbb megtudtam. Semmi értelme megbocsátani.
2013. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Jézus is megbocsájtott az embereknek,pedig vele az világ összes bűnét elkövették.Akkor egy ember miért nem bocsájthatna meg egy másik embernek?A legnemesebb dolog az ha megtudunk bocsájtani.
2013. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy nem érdemes megbocsájtani. Ha megteszed, ugyan úgy meg fog csalni, hisz korábban is elnézted neki... Engem első párom 3x csalt meg (amiről tudok). Az első kettőt még megbocsájtottam, a harmadiknál már megjött az eszem és kivágtam, pedig nagyon szerettem és rohadtul szenvedtem utána. Azóta nálam a megcsalás azonnali "váló" ok. 25N
2013. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!