Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húú ez mitől lehet? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húú ez mitől lehet? Hogy "térjek" vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok:D

Az a helyzet, hogy egy éve új közösségbe kerültem, új barátok, új szerelem. A barátokkal nagyon jó kapcsolataim voltak, megtudtuk nevettetni egymást, stb. Ha megtetszett egy fiú, akkor meg tipikusan "hiperaktív" lettem.:) Volt bennem életerő, életvidámság. Mindnekin próbáltam segíteni a haveri körben, meghallgattam őket, stb. Utána megtetszett egy fiú....úgy alakultak a dolgok, hogy le kell mondanom róla....és itt HOPP, elveszett az életvidám csaj. Eltelt 2hónap, nemis gondolok a fiúra fejbe, de mégis nincs életkedvem, a fiúat reménytelennek látom, haverokkal nincs kedvem találkozni, otthon meg egyszerűen nincs kedvem semmihez. Se Tv, se gép, se olvasás, semmi. Kimozdulni sincs kedvem. A legeslegjobb haverom szerint a fiú miatt vagyok ilyen, de nemhiszem, hisz úgy érzem túlléptem rajta....És most nemvagyok önmagam....Közbe felmerült bennem egy oylan érzés, hogy lehet, hogy tetszik nekem ez a fiú legjobb haverom(énse vagyok tisztába az érzéseimmel) és midnen felborult....

Akinek bármi ötlete van, hogy ez mi, vagy mit kellene tennem, hogy helyre álljon a "lelki békém" az írjon.

Mindenkinek köszönöm, aki elolvassa, jót tett, hogy leírhattam:)


2010. júl. 23. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

"úgy alakultak a dolgok, hogy le kell mondanom róla....és itt HOPP, elveszett az életvidám csaj"


Akkor egyértelmű hogy miatta veszett el, miért mondod hogy szerinted nem? Vagy az eszed is elveszett?


Keress más valakit, aki a szerelmével elvarázsol, és akkor talán el fogod felejteni... a múltat. Újra boldog lennél.

2010. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy szerintem nem, mert azóta már nem is gondolok rá, meg semmi ilyen.

Hát igen, mást kellene keresni, de egyszerűen mindent reménytelennek látok, folyton csalódok(pasik terén) és akik tetszettek ottis a fele reménytelen:(

2010. júl. 23. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maga az érzés hiányzik! a szerelem érzése! ez mindig így van:)ha lesz valaki más máris visszatér az életvidámságod:)
2010. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sonyk750i ***** válasza:
Keress egy új srácot és meg van oldva a gondod. Nekem is ez van, csak nekem lány kéne :D 19F
2010. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy tényleg az érzés hiányzik, a reménykedés, a szemezés, meg minden ami ezzel jár:)

Az utolsónak üzenem, hogy sikerülni fog, én is azon leszek:)

2010. júl. 23. 19:03
 6/6 A kérdező kommentje:
És köszönöm a hasznos válaszokat:)
2010. júl. 23. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!