Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszek neki? Lenne esélye nálam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Lenne esélye nálam?

Figyelt kérdés
Két fiúról van szó, akik teljesen másak. "A"-val jártam egy hónapot, de megbántam, mivel távkapcsolatban voltunk (25km), csak az iskolaidőben taliztunk, s amikor együtt voltunk, még a kisujjával se érintett el, meg se csókolt, meg se ölelt. Rájöttem, hog bunkó, s egyfolytába hisztizett, ezért semmi magyarázat nélkül elhagytam. Rá egy fél évre megismertem "B"-t, akivel nagyon jól kijövök, "A" ellentétje: nem járunk, de már megölelt, egy csomót röhögünk, mikor találkozunk ( tudniillik osztálytársak voltak, és B tudja, hogy jártam A-val). Azt szeretném kideriteni, hogy B-nél lenne-e esélyem? Más lányokkal is pont úgy foglalkozik mint velem. A válaszokat előlre is köszönöm! Kérlek, segitsetek, mivel nem tudom eldönteni, hogy tetszem Bnek, vagy nem :D

2013. máj. 8. 19:19
 1/4 Mártonka17 válasza:
Rengeteg fajta fiú van a világon,valószinűleg bejösz neki biztos lenne esélyed nála,szerintem próbáld meg.
2013. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad a többi lánnyal is olyan, amilyen veled. Az én véleményem, hogy szimplán barát vagy neki. De lehet az is, hogy nem akar összejönni veled, mert "A" már járt veled, és így "nem fer".
2013. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és elnézést a helytelen kérdésért. Siettem. Igy szerettem volna irni: Lenne esélyem nála?
2013. máj. 8. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked kell látnod hogy B pontosan ugyan úgy foglalkozik minden lánnyal, vagy kicsit jobban húz feléd. Akkor biztos hogy tetszel neki. De elvégre barátok vagytok, szóval közömbös biztos nem vagy. Az, hogy A-val már jártál, egy dolog. Azt írtad hogy mindez már fél éve volt. B, A miatt legfeljebb akkor nem jönne össze, "jófejségi okokból" ha jó barátok lennének. Ez nem derül ki a kérdésedből.

Viszont tényleg neked kell látni a srácon hogy akar e valamit vagy sem. Ha más nem, kérdezz rá vagy utalgass... hogy mi lenne ha több lenne köztetek.

2013. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!