Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs tapasztalatom ebben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs tapasztalatom ebben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy srácba mert kedves,okos,sportos,vicces és gitározik. Sokszor találkoztam vele akkor mindig hülyén vigyorgott rám mert tudta hogy szerelmes vagyok belé. Tartósan egyszer sem más felé nézve két évig voltam belé szerelmes. Mindennap minden percben rágondoltam,nem vagyok vallásos de még imádkoztam hogy belém szeressen. Lehet hogy tetszettem neki (nem hiszem, a barátaim mondták) de nem mutatta ki.Egyre jobban ment lefelé az iskolai eredményem majdnem megbuktam de észbe kaptam. Ez csak meg akar hülyíteni! Össze vesztem vele, azt mondta hogy ő ezt nem érti. Mindennap látom a kis hülye arcát amikor elmegyünk egymás mellett mintha ősellenségeknek születtünk volna egymásnak megyünk,káromkodunk,ocsároljuk a másikat stb..most is mindennap rágondolok és megbántam hogy össze vesztem vele és hogy nem beszélünk már. Most már hülyén nézne ki ha bocsánatot kérnék egy év után..félek ezt megtenni,de ha tetszene újra nekem és én is neki akkor se járnék vele már nem szeretném úgy.(Ő volt az első igaz szerelmem :P.)
2013. máj. 8. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
kérj tőle bocsánatot és mondd meg neki h kell neked az életed árán is ;)
2013. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sosem késő beismerni, hogy hibáztunk. hajrá
2013. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a komikat :) meg fogom tenni :PPP :))
2013. máj. 9. 16:31
 4/4 A kérdező kommentje:
A fiú kórházban volt azután hogy össze vesztünk.Autóbalesetet szenvedett,majdnem belehalt a sérüléseibe, ez csak nekem fura???? :S o.O
2013. máj. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!