Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom Őt kiverni a fejembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom Őt kiverni a fejemből. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Megtaláltam a másik felemet, a Nőt akivel érdemes leélni az életem. Egy ideig barátok voltunk, ekkor nem mertük bevallani egymásnak mit érzünk. Majd évekre elvesztettük egymást szem elől mert messze lakunk egymástól. Idén végre elmondtunk egymásnak ki mit érzett akkor, és még mindig ezt érezzük, hogy mi vagyunk egymásnak az igaziak. De, neki van most párja, ezért időt kér, hogy várjak rá 6-7 hónapot hogy le tudja zárni. Nem tudom Őt ennyi időre nélkülözni, mert minden nap, minden percében Ő jár az eszemben, és hogy mennyire hiányzik. Mit tennétek?

26F


2013. máj. 9. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ez annyira szép!! Irántam miért nem érez soha senki hasonlót? :( 24/L
2013. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én várnék rá, ha egyszer azt mondta.. hisz elfelejteni ugysem tudod.. ne siettesd a dolgokat mert rosszul járhatsz légy türelmes első voltam
2013. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kilépek majd a kapcsolatbol ekkor és akkor ebben én nem hiszek Hitegetés sose akkor fog, vagy kilép vagy nem. Bocs de azt mondanám h ne várj rá.
2013. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez hitegetés gyanús ... :/

Majd HA kilép a kapcsolatból!

És mi van, HA nem lép ki ...?!

:/

Ez felejtős lenne nekem!

2013. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt kérte volna, hogy várj 2-3 hetet, akkor arra azt mondom, becsületes. De miért kell neki 6-7 hónap, hogy lezárja a jelenlegi párkapcsolatát? Együtt marad a párjával és megnézi, hogy hiányzol-e neki? És ha nem, akkor majd 6-7 hónap múlva közli, hogy sorry, mégse?


Szerintem a csaj kamuzik és hiteget téged. Az lehet, hogy szeretett téged, szerelmes volt beléd, de nem hinném, hogy ott hagyná miattad a jelenlegi párját. Ha igen, akkor nem 6-7 hónapot kért volna tőled.

2013. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, igazából énis e kettő lehetőség között őrlődöm, hogy várjak rá, vagy ne. Tartok tőle hogy kivárom az időt és hoppon maradok, de nem tudom elfelejteni, évek alatt sem tudtam, pedig 1 szót sem szóltunk ez idő alatt egymáshoz.
2013. máj. 9. 11:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyik nagy-nagynéném emiatt lett öngyilkos, mert egy cávó hitegette, pont ugyanígy, mint téged ez a... öhm "csaj".
2013. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kivárod a 6-7 hónapot, ha meg hoppon maradsz, akkor lezárod, hiszen akkor könnyebb lesz, mivel csalódtál benne, és ez megrengetheti a hited benne.


"Ő jár az eszemben"

addig is vond el a figyelmed, sportolj, ne legyél egyedül stb

2013. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondj öt olyan dolgot ami hozzá fűz.Most jelen pillanatban nem a tiéd a szerelme.Igaz szerelemben tudni kell dönteni.Nem várnék rá.
2013. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki nem tud várni pár hónapot a másik emberre akit "állítólag" szeret az miért kezd egyáltalán bármilyen kapcsolatba?
2013. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!