Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet az ember egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ember egyszerre 2 emberbe is szerelmes, szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Párommal 9 hónapja vagyunk együtt elég hamar össze is költöztünk. Van köztünk nem kis korkülömbség (22 év). Jól elvagyunk szeretjük egymást. Kb 2 hónapja újra találkoztam egy nagyon régi ismerősömmel, akivel annó szerelmesek voltunk egymásba, de nem voltunk kapcsolatban. Nos, a lényeg az, hogy megbeszéltük hogy találkozunk, de a abból a taliból megint csak az lett mint régebben (nem szex csak hosszas csókolózás). Azóta többször is találkoztunk már és úgy érzem szeretem. Választanom kéne, de nem tudok pedig így nem lehet hosszútávon élni. Bocsi a regényért.
2013. máj. 9. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NEM, nem lehet. Szerintem nem!
2013. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet. Ülj le és gondolkozz el, melyikük kell. Megkapsz mindent a mostani párodtól? Mert ha nem, akkor egyszerűen valahol "be kell szerezned", ami hiányzik belőle...Vagy egyáltalán szereted őt? Nem lehet, h csak nem akarod megbántani?

A másik férfi nem lehet, h csak az "újdonság" varázsa miatt kell?

Ha szakítanál, hiányozna a párod?

Bár, az okosak azt mondják...ha igazán szeretnéd a barátodat, mást észre sem vennél...sajnos van benne igazság.

2013. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem sem lehet.
2013. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igaz szerelem csak egy ember után lehetséges.A régi ismerősöd csak fellángolás.Lakva ismeri meg az ember a másikat...
2013. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak nekem most senkim sincs, de anno egy sráccal csak szexkapcsolatom volt, először ő akart többet, akkor én még nem, aztán most már én beleszerettem, de most nem tudok róla semmit sem, hogy van-e valakije vagy mi van vele. De mostanában nagyon sokat gondolok rá, és ha volt is valakim, ő mindig ott járt a fejemben.

Mi sem jártunk, és szerintem benned is az lehet, hogy sohasem próbáltátok meg, és ez kétségek között tart, hogy kíváncsi vagy, hogyan működne köztetek a dolog.

2013. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet mér ne lehetne,
2013. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem azért lehetséges, mert életünk folyamán képesek vagyunk több férfiba is beleszeretni, ugyanis nem minden nő találja meg egyből élete párját! Sőt, az a nagyon-nagyon ritka. És miért ne lehetne, hogy pont egy időben találkozol 2 olyan személlyel, akivel el tudnád képzelni az életedet?
2013. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműem nem.
2013. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy azért van ez, mert párom nagyon sokat dolgozik 1 percre nem tud leülni soha..persze törődik velem de mégsem úgy ahogy az elején, a másiktól meg megkapom azt amit itthon nem..de akkor sem jó ez így tudom jól.
2013. máj. 9. 11:44
 10/13 anonim ***** válasza:

A szerelem lényege az, hogy "csak vele".

Valószínűleg az a helyzet, hogy a párodat szereted, viszont ez a srác szexuálisan vonz. Ez nem egyenlő a szerelemmel, ez csak kémia.

Ilyenkor kell mérlegre tenni azt, hogy melyik éri meg jobban: a pároddal maradni, vagy belekezdeni egy új kapcsolatba, esetleg hagyni mindkettőt.

Azzal, hogy csókolóztál a fiúval, nyilvánvalóvá tetted, hogy a párodba már nem vagy szerelmes, és ez 9 hónap után elég komoly intő jel. Ha mondjuk 10 év után történik, nem kevésbé gázos, de valahol érthető, így viszont nincs rendben a dolog.

Félre ne érts, a párkapcsolatok nem mindig a szerelemről szólnak (lett légyen ez bármennyire is paradoxnak tűnő). A szerelem illékony, a szeretet az, ami örök.

Ezen tessék gondolkodni, és a döntésnek megfelelően lépni.

2013. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!