Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog valakitől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog valakitől, aki állítólag nagyon szerelmes?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a páromat, hogy érzései szerint meddig lesz belém szerelmes, erre először azt mondta ezt nem tudja vagy azt hogy évekig, majd mikor kértem hogy saccoljon érzései szerint, azt mondta hogy 2 évig biztos :(( egy általános iskolai platói szerelemhez viszonyítva)

Én azt mondtam(tudniillik én tényleg nagyon szerelmes vagyok belé)hogy én tuti fix minimum 4 évig szerelmes leszek belé ilyen szinten mint most, erre ő azt reagálta nevetve, hogy "Majd meglátjuk". De komolyan én az érzéseim szerint mondtam ezt, mert nagyon szerelmes vagyok ebbe a leányzóba. DE ő miért nem tudott mondani ilyen sok évet? :( EGy kicsit fáj ez. EZ utal arra hogy nem annyira szerelmes belém mint én belé nemigaz?


2013. máj. 8. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Minek kérdezted meg ha nem tudod elfogadni a válaszát?

Komolyan mondom.Ti nők néha olyan hülyék vagytok.

2013. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én férfi vagyok és mindeketten 19-21 év közöttiek vagyunk
2013. máj. 8. 18:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,hány éves vagy hogy ilyen agyalágyult kérdést teszel fel ? Honnan tudhatná az ember ,meddig lesz szerelmes,vagy meddig tart valami?
2013. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pain for Pleasure ***** válasza:

Azt nem lehet tudni meddig tart a szerelem, de úgy általában 2-3 év, aztán vagy átalakul társszeretetté vagy nem.

Megértem, hogy rosszul esett neked, amit mondott, de szerintem ezen felesleges agyalnod, élvezd a jelent :)

2013. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye buta kérdés! Ez tart ameddig tart ezt nem lehet tudni, ez nem egy terhesség amiről tudja az ember hogy az 9 hónap.
2013. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az őszinteség néha fáj

nos ilyen kérdéseknél, bizony ez a helyzet

2013. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,normális volt a reakció,mivel elég ostoba kérdést tettél fel,amire értelmesen nem igazán lehet válaszolni.Szerintem ezt az egészet nagyon túlkomplikálod,ráadásul úgy csinálsz,mintha előre ki lehetne számítani,mennyi ideig tart az ilyesmi.Nagyon gyerekes viselkedés.
2013. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nehéz nem fájnia, mert életem asszonyáról van szó és annyira nagyon összeillünk :) de tényleg valszeg nem érezte ezt hogy ennyit mondjon vagy többet, minden az érzésekből indul ki, főleg egy párkapcsolatban
2013. máj. 8. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ti nők néha olyan hülyék vagytok."


Ez most nem jött össze...és kösz az általánosítást :)

2013. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi vagy te, férfi???


Álmodban, te világ papucsa. Szerintem még 2 évet sem fog melletted bírni. Neki férfi kell, nem valami ovis hülye gyerek.

2013. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!