Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor mégis milyennek lát engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégis milyennek lát engem?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem a barátommal arról hogy neki milyen lenne hogyha rövid lenne a hajam,azt mondta hogy jó,meg hogy neki a hát és a váll közötti hajak tetszenek a legjobban (az enyém a derekamig ér),és akkor én megkérdeztem hogy az ő kedvéért hordjam úgy a hajam?Mert hogy mondja meg hogy milyen lányra vágyik és az leszek én! (mindig ezt mondom neki,mert tökéletes akarok lenni számára).Erre azt mondta hogy nem mondja,én megkérdeztem hogy miért nem,erre azt mondja hogy:-De neked az nem tetszik és így nem kell.-Én úgy érzem hogy más lány külseje akk jobban bejön neki.Ezt meg is kérdeztem tőle,azt mondta hogy ki más tetszene neki?-De hát ezt mondta,akkor meg?Most mintha magamban csalódtam volna vagyis úgy érzem...Mit tegyek?Mit gondolhat?

2013. máj. 9. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja ugorj kútba akkor beleugrasz? Mert neki az tetszik? jééézus,legyél már önmagad!!!
2013. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne már... ez most komoly...?! Tudod, azért mondta, hogy úgy hordd, ahogy te akarod, mert azt szeretné, ha úgy hordanád, ahogy te akarod. Nem kell itt túlkomplikálnia dolgokat. azt akarja, hogy kényelmesen érezd magad a bőrödben, ahogy neked tetszik.
2013. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez eleve egy nagy butaság ha meg akarsz felelni neki, ha neki tetszel és szeret akkor így is szeret és így is tetszel neki. Ez olyan lenne mintha a kutyája lennél, "jajj gazdi visszahozzam neked a labdát, ha van kedved játhatunk ha nincs akkor csak pitizek a lábadnál"
2013. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en ilyet baratnot szeretnek, aki ha olyan formajura borotvalja a puncijat amilyenre en kerem :D
2013. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A derékig érő hajad nehogy levágasd te!!!!

A szép hosszú haj a nőknek az ékességük!!!

2013. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyi ha veled van nyilván szeret és úgy tetszel neki ahogyan vagy, ha rövid lenne a hajad akkor is tetszenél neki és hosszúval is tetszel neki. Ha nem így lenne nem lenne a barátod.


Én is szoktam kérdezni a barátomtól, hogy milyen haj tetszene neki, milyen ez a felső ami rajtam van és mindig azt mondja, hogy őt egyáltalán nem érdekli hogy milyen a hajam vagy a ruhám, ha én jól érzem benne magam, neki tökéletesen megfelel.


Ne agyalj is baromságokon, olyan legyen a hajad amilyen neked tetszik, viseld magabiztosan és gyönyörűnek fog látni.

2013. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!