Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a viselkedés az exemtől?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a viselkedés az exemtől?! Durva 15L

Figyelt kérdés

nagyon csúnya szakitás volt egy 2 éves kapocsolat után (megcsalt). ma találkoztam vele és a haverjával. és rám se mert nézni hanem tettete hogy "jól elvan". a haverja lopva rám nézett de egyböl lesütötte a szemét. nagyon gáz helyzet volt. ugyan ez volt még ez előtt mikor az egyik előbbi szakitásumk után ujra találkoztam vele ugyanigy nem mert rám nézni. megkértem viccesen akkor hogy : hahóó nézz a szemembe:)akkor rám nézett nagy nehzen. utána bevallotta h ujra belém esett.

de a mostani kis véletlen találkánkon való viselkedéséről mi a véleményetek? kort irjatok



2013. máj. 9. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Kellett neked ilyen fiatalon pasizni
2013. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Első válaszoló, savanyú a szőlő?


Te pedig, kislány, próbáld meg túltenni magadat ezen az eseten. Ha már másodszor csinálja ugyanezt, akkor valami komoly hiba lehet a jellemével, nem meri vállalni a saját tetteit!

Jobb is, hogy nem később jöttél rá arra, hogy ez a fiatalember nem csak csapodár, de gyáva is...

2013. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is, tessék néhány írásjel: ,,,,, ,,,,,,,, ,,,,,,,


Másodszor keress mást és ne érdekeljen az ex-ed.

2013. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nevess rajta egy nagyot. Az ilyeneken csak azt lehet... Egyébként, te hogy érzel iránta? 18/L
2013. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
en mar tul vagyok rajta:) mondhatbi teljesen
2013. máj. 10. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!