Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális viselkedés az, hogy ha egy férfi soha semmivel nem kedveskedik a párjának?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal. Ez alatt az időszak alatt soha semmit még nem kaptam tőle...félre ne értsétek nem nagy dolgokra gondolok. Egyáltalán nem várom el, hogy pénzt költsön rám és elhalmozzon mindennel, de néha egy egész apró kedvesség szerintem mindenkinek jól esik. Én sokszor gondolok rá és meglepem őt, aminek természetesen örül. De ő soha semmivel...sőt egyre inkább azt érzem, hogy érdektelen vagyok a számára és csak időtöltésnek (főzés, séta, csak, hogy elmondhassa van valaki) kellek.

Nem vagyok nagyigényű ember, de ebből kezd elegem lenni...úgy érzem mintha nem is a párja lennék, hanem a szakácsnője meg a társalkodónője. Ja és mindezek mellett nagyon önző ember sajnos. Fél évnek kellett eltelnie, hogy belássam ezen változtatni nem tudok, mert ilyen a személyisége, egyszerűen nem tudom irányítani a dolgainkat már.

Éreztetek már hasonlót? Mit tennétek a helyemben?


Köszönöm szépen a válaszokat!

24/N


2013. ápr. 13. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és lépj ki ebből a kapcsolatból. Hidd csak el te ennél sokkal többet érdemelsz. Nehéz lesz, de keresd meg azt a fiút, aki megérdemel téged.
2013. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Megvan a véleményem az ilyen faszikról,akik még egy szál virágra is sajnálják a pénzt.Ez nem lesz jobb,ő ilyen,nem maradnék mellette.
2013. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyenjogúság van. Gondolom te sem veszel neki semmit.
2013. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik akkor lépj ki a kapcsolatból mert ezek a gondok nem fognak elmúlni csak szaporodni te meg legközelebb majd azt a kérdést fogod feltenni hogy "mikor szakítsak?"
2013. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire önző akkor én nem maradnék vele. AMugy tényleg nem normális hogy ennyire nem figyel rád avgy hogy soha nem kedveskedik semmivel. Ha a viselkedésén is érződik hogy nem avgy neki fontos akkor szeritnem nem kérdés mit kell tenned.
2013. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"úgy érzem mintha nem is a párja lennék, hanem a szakácsnője meg a társalkodónője"


Az is vagy, és nem több.Amit most kezdesz sejteni. az az ember aki szeret téged, az mindig gondol rád, akár apró gesztusok formájában, de szeretne neked örömet szerezni.

Én lépnék a helyedben, az önzőséget amúgy is ki nem állhatom és irtózom tőle.

2013. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nos, először is, miért van az, hogy meg se próbáltok megismerni egy szelídebb fiút? Aki csak értetek akarna élni, s nem másért.

Másodrészt, ebből az egészből, hogy azt mondtad érdektelen vagy a számára, az derül ki, hogy csak arra kellesz neki tényleg, hogy főzz rá, ilyesmi, meg legyen egy csaj akit baszogathat. Ha majd adódik valaki más, tuti le fog cserélni. Inkább dobd mielőtt ez megtörténik!

2013. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
bocs, de ha önző, kár ezt folytatni, soha nem fog megváltozni, sőt rosszabb lesz, ezen már túl vagyok, inkább szakíts N
2013. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem eresztem hosszú lére a válaszom.

Szerintem ez egy bunkóság! Keress magadnak egy normális pasit, minél gyorsabban!

F

2013. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2013. ápr. 13. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!