Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O.G. kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Már írtam egyszer április elején, hogy 7 év után elköltözött a feleségem, és akkor minden reménytelennek tűnt. Ahogy kérte nem zaklattam, de az elköltözés után 3 héttel felhívtam telefonon és megbeszéltünk következő hétvégére egy találkozót, mert én nem akartam annyiban hagyni az egészet. Akkor még mindig azt mondta, hogy el akar válni, de a beszélgetés során többször is sírt, nagyon felzaklatott mindkettőnket a találkozás. A következő hétvégére megpróbáltam elhívni egy mozira, hogy ott nem kell beszélgetni, de aztán lemondta, mondván, hogy felkavarta az előző heti találkozásunk. amikor elköltözött azt mondta, hogy pár napon belül beadja a válópert, de ez még mindig nem történt meg, tudom. Inbformációim alapján bizonytalan és nem tudom hogy ez meddig lesz így. Nagyon szeretném visszakapni és mindent megtenni, hogy jó legyen a kapcsolat. Friss értesüléseim szerint a kitartásomat teszteli, gondolom hogy mennyire szeretem. De ez az, hogy nem tudom ez alatt mit ért, ha elhívom egy újabb találkozóra, akkor azt zaklatásnak veszi és megint azt mondja, hogy felkavarta az előző is, vagy ha nem hívom, akkor azzal milyen kitartásomat teszteli? Kérlek segítsetek mert nem tudom mi tévő legyek? Hagyjak neki még időt vagy keressem?



2013. máj. 9. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Amint látszik,a feleséged folyamatosan keresi a kibúvókat a találkozások alól,kifogásokat gyárt,mert nem mer őszinte lenni.Sem Veled,sem magával.Én most egy ideig magára hagynám,hogy gondolkodjon.
2013. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A feleséged semmit nem érez irántad. Ez abbl az előadásból látszik, amit ilyen helyzetben tesz. Nyeregbe akar feletted kerülni, ennyi az egész. Sajnos semmi több.


"Friss értesüléseim szerint a kitartásomat teszteli, "


Az informátorodat meg már megvásárolta a nejed, aki azt mondja neked, amire ő utasitja.

2013. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2+ Ha mindezek után neked kell, akkor ennek a tudásnak a birtokában vágj bele ujból.



Az az ember aki érez,ezt amit ő nem tenné. Vagy eltünne egy életre előled, vagy már együtt lennétek ismét.


Mondjuk most szinte biztos vagyok benne, hogy ezután a Gyík-es válasz után ujból átfogja variálni a szerepét.

2013. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!