Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom, nem szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom, nem szakítottam vele, mert borzasztóan szeretem. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátom egy 20 éves, igen szép és különleges lánnyal. Én 30 vagyok, a barátom 35 éves. Éreztem, hogy valami nincs rendben, nem normális a viselkedése, ezért elolvastam az üzeneteit és igencsak meglepődtem.. Egyszer volt köztük szex, másról nem tudok, de nagyon kedvesek voltak a beszélgetéseik... A barátom megszüntette a kapcsolatot a lánnyal és azt mondja igazából engem szeret, a másik semmit nem jelentett neki, elmondása szerint eltévelyedés és ballépés volt.. Mihez kezdjek? Most pedálozik ...
2013. ápr. 13. 23:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg...
2013. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, h megszüntette vele a kapcsolatot? (Lehet, h csak mondja)

Lehet, h tényleg szeret, de mi van, ha még nem döntött? Addig meg jól elvan...

2013. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
fiatal punci kellett neki.. ez valószínűelg csak egy kaland volt.. és lehet tőled nem kapta már meg azt amire vágyik.. de döntesz: megtudsz neki bocsájtani,és túllépni ezen vagy vége.
2013. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Christiano Ronaldo ***** válasza:
62%

Pedig még most szakíts vele, mert hidd el ha egyszer megbocsátasz neki akkor tuti megteszi még egyszer, és ha ezek után sokat vársz olyan korba leszel hogy a kutyának se fogsz kelleni.


De amúgy annyiszor láttam ugyanezt a helyzetet, most azt mondod rendbe van, a maradék életedet meg nyomorúságba éled le XD Nem mintha töketlen emberek ennél többet érdemelnének XD

2013. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
ne legyünk álszentek, aki 1x félrelép, az máskor is félre fog. én otthagynám..
2013. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

"azt mondja igazából engem szeret, a másik semmit nem jelentett neki,"


Itt zárd le ezt a történetet, végérvényesen bármennyire is szereted. Aki őszinte hozzád, az igy nem beszél.

2013. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#2! Biztosan tudom, minden rendben zajlik, nincsenek gyanut keltő jelek, résen vagyok.
2013. ápr. 14. 00:03
 8/33 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek tényleg nem szeret miért ragaszkodik még mindig hozzám?:(
2013. ápr. 14. 00:04
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
7 Hiába vagy ugymond résen mindenki kijátszható. Mindenki, te is, én is, ő is, bárki.
2013. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok...

Egész nap biztosan nem vagytok együtt...és aki meg akar oldani valamit, megoldja. Voltam már mindkét oldalon.Nem bántásból írom és lehet, h tévedek..ne legyen igazam.

2013. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!