Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Költözés miatt iskolát kellett váltanom. Van egy fiú, aki az osztálytársam, és az első naptól kedve nagyon kedves velem, és sokat segített a beilleszkedésben is; elmondta mikor voltam kicsit flegma, mikor voltam jófej, és hasonlók.. Mivel arra lakik, mint én, (itt busszal járnak haza, de én miatta nem buszozok) ő ugye biciklivel ment eddig mindig a haverjaival, de most már mindig megvár, hogy együtt mehessünk haza, és ha pl. jön egy másik osztálytárs is, aki biciklivel jön, ő akkor is mindig tolja mellettem a biciklit a járdán. Sokat beszélgettünk, hiszen legtöbb esetben kettesben megyünk haza, és vele mindig lassabban is. Van egy másik fiú, aki már ismert engem még nagyon régen, már akkor szerelmes volt belém, de persze ilyen gyerekszerelem. Na most, hogy egy suliba járok vele, első pillanattól kezdve próbálkozik nálam, de nekem nem jön be. Na de a lényeg, hogy az a fiú, aki nekem tetszik, (az akivel haza járok) neki segít hogy összejöjjön velem, mert haverok ugyebár. És sokat beszélünk erről a témáról és róla is de már elmondtam neki hogy a másik srác nem jön be. Ő akkor megértette és leszállt a témáról, de én továbbra is célozgattam arra, hogy nekem nagyon is bejön. Ne értsetek félre, nagyon kedves velem,segítőkész, és amikor már nem tudom hányadjára elmondtam, hogy "ha értenéd miről van szó, már nem itt tartanánk", mert ugye számtalanszor célzok arra, hogy miért nem veszi észre, hogy kedvelem őt. (persze már az osztály, sőt, s fél iskola erről beszél, és ezzel cukkol minket, hogy járunk, meg szeretjük egymást, és a többi..) Mire azt mondta hogy már sejt valamit. Én akkor nagyon reménykedtem abban, hogy végre rájön, hogy nagyon is tetszik nekem, bár félek is tőle, hogy mi lesz, ha én nem jövök neki. Mások már mindig mondják, hogy látszik rajta, hisz ők tudják hogy milyen mikor normális, meg minden, de a srác még tagadja, és ettől azért veszett el az önbizalmam mert azt szokta mondogatni, hogy aki nem meri elmondani egy lánynak, hogy szereti, az gyáva. És ugyebár mikor az egyik évfolyamtársunk össze akart hozni minket, ott előttem elmondta a fiú neki, hogy "ha kell nekem, majd elintézem". Most már nem értem, hogy tetszek-e neki, vagy nem, bár órákat szoktunk várni egymásra, hogy haza tudjunk menni együtt.. Szerintetek?
2013. máj. 9. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyád fogja elolvasni tippelek IGEN :)
2013. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. De ha az a fiú aki szerelmes beléd és haverja akkor nem fog rád hajtani. Bennük is van emberség. Ez olyan mikor neked egyik barátnőd szerelmes egy srácba.. te sem hajtasz rá.:)
2013. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem, ha ilyet csinál egy srác akkor tényleg be jössz neki. Ha tényleg ezeket mondja, és szeret téged ő is gyáva. Ha egyszer lesz rá alkalom, kérd meg akkor amikor mentek haza (CSAKIS, KIZÁRÓLAG KETTESBEN!), hogy egy kicsit üljetek le mert akarsz vele beszélni. Ekkor mondj el neki mindent. Tudom, hogy nehéz lesz, de ha nem teszed meg lehet, hogy valaki más fogja.
2013. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!