Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kis korom óta nincs egy igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis korom óta nincs egy igaz barátom se. (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha ennyi idő alatt igaz barátot nem akkor a szerelmet hogy találhatnám meg? :(

16 éves Fiú vagyok


2013. máj. 9. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
deszomorú :(
2013. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 walk w1th mee ***** válasza:

old meme but true.

forever alone^^,

2013. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekemsincsenek haverjaim,egésznap vergődök
2013. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én meg 20 éves vagyok és 5 sulit jártam meg mégis csak 1 igaz barátom van... :(
2013. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem egy sincs.. :(
2013. máj. 9. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
igen egy igaz barát van Vilmos!
2013. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Stark863 válasza:


én meg 20 éves vagyok és 5 sulit jártam meg mégis csak 1 igaz barátom van... :(



mér hányat akarsz te öntelt fa.sz?ráadásul egy baráttal is elehet ütni az időt,nem te ülsz otthona nap 24 órájába hanem én nem te vergődsz -.-

nemtéged terorizáltak suliba -_-

2013. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tipikus személyiségzavaros, beilleszkedési problémákkal küszködő egyén. Én legalábbis ilyen vagyok, és mióta tönkrevágtak középiskolában pszichésen, azóta nem nagyon foglalkozom senkivel. Nőm nem is volt ez miatt. gyerekkoromban voltak azért barátok, haverok. Az sincs már.

Nem lesz egy könnyű, boldog jövőd, ez kikalkulálható, ha így maradsz pszichésen. Magamnak is elég sötét jövőt jósolok.

2013. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hardtimes21

... mióta számít önteltségnek az, hogy nem elég 1 barát?... szerinted hány ember él a földön akinek 1 barátja van mondjuk akivel személyesen is találkozott/találkozik fél évente kb?... a legtöbb embernek 5-20 barátja van és bulikban találkoznak hétvégente... és azt mégis honnan veszed, hogy engem nem terrorizáltak suliba?... azért nem volt eddig még barátnőm és azért vagyok IRL In real life-ban annyira zárkózott, mert 6-8.-ig olyan osztályba jártam, ahol 5 fiú és 18 lány volt és ott szerinted mit csinált az a 18 lány?... engem baxtattak...de olyan szinten, hogy egyszer majdnem hozzávágtam az egyiknek egy széket, az meg csodálkozott... és 8. év végén meg feltettek egy elég érdekes váratlan kérdést... kivel járnék az osztályból?... mire én mondtam, hogy "lol senkivel, hova gondolsz?... :d" és eléggé meglepődtek rajta... ja és jelenleg én is a nap 24 órájában itthon vagyok bár csak 12-14 órát ülök a gép előtt és már dolgoztam is 1 évet, de majdnem ugyanaz... hogy vergődés alatt mit értesz azt nem vágom, de szerencsére nem vagyok (még) mozgássérült... de még lehetek, mivel cukorbeteg vagyok 16 éve és 4-7 között kéne lennie a cukromnak, de jelenleg 8.3 az átlag... tehát azon is gondolkodom, hogy nem leszek-e vak, vagy 1-2 lábbal kevesebb mire megtalálom életem első barátnőjét, akivel remélhetőleg nem rövidtávú lesz a kapcsolat?... -_-"

2013. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!