Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Féltékenyek lennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Féltékenyek lennétek ha a barátnőtök más sráccal beszél fb-on? és a srácnak lehet hogy tetszik a barátnőtök.

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen féltékeny lennék, de még mielőtt megölném azt a srácot, előtte megkérdezném a barátnőmet, hogy miért másra pazarolja az idejét ahelyett, hogy velem töltené el. :) Aztán, ha ad valami magyarázatot, akkor csak rajta tartanám a szemem, hogy mikről beszélnek. :D
2013. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én valahogy annyira nem bírom ezt az fb-mániát...

kb tizenévesek évesek legnagyobb problémája hogy a párjuk facebókun belájkolja más képét..

2013. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem.

Ha nem bízok meg a barátnőmben repül

2013. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 walk w1th mee ***** válasza:
mindenesetre én ráirnék a srácra hogy csak ne is álmodjon arról hogy megkapja a csajomat:D
2013. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kutyát se érdekli, hogy kivel beszélget... Ha meg akar csalni, vagy el akar menni, akkor úgyis megteszi. Én meg feleslegesen őrölném magam.
2013. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

annak idején a férjemmel mikor még csak jártunk, volt olyan eset, hogy alaptalanul volt féltékeny egy osztálytársamra akivel jóban voltam. akkor ott megmondtam neki, hogy ezt ne! csak egyszer mondtam el, hogy nincs oka féltékenykedni, mert sose volt köztünk a sráccal semmi csak barátság. és megkérdeztem megbízik e bennem. ő igennel válaszolt. én pedig azt mondtam, hogy viselkedjen is úgy.

ennyi.


azóta a haverokkal való kapcsolattartás miatt felmentünk mi is fb-ra, és én is szoktam beszélni egy haverommal akivel volt egy kisebb kalandom. már jó 5 éve. barátok vagyunk. és ezt a férjem is tudja. megbízik bennem, nem féltékeny, mert tudja hogy nincs rá oka.


tartsd szemmel a lányt, de ne rendezz jelenetet amíg nincs bizonyítékod mert csak el fogod üldözni!


27/N

2013. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A baseballütő mindent megold ;)
2013. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en baratnom ezt csinalja. Az o szemeben tudom, hogy baratkent tekint a pasira de attol fuggetlenul idegesito, hogy miert kell ezt csinalni. De ha van annyi empatia a masikba, hogy megertse, hogy ez neki sem esne jol abba hagyja. (en szakitas elott allok, azert turom ezt meg par napig)
2013. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!