Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik a lányoknak?

Figyelt kérdés

Szerbiai, vagyok!Szüleim turizmussal foglalkoznak és sok csoport jön Magyarból is, pár éve megindultak a diák csoportok.7-8. osztályos gyerekek szoktak jönni ide, én is nyolcadikos vagyok.Próbálom minden csoportnál hogy észre vegyenek és hogy megbarátkozzak velük, és ha már ez meg van akkor már jönne a csajozás melybe nem vagyok túl jó.

Sokféleképpen próbáltam.Próbáltam úgy is hogy megfigyeltem mi tetszik a lánynak, de ezt 2-3 nap alatt nem könnyű.

Azt szeretném megtudni hogy egy ilyen lánynak mi tetszik és mi kelti fel igazán az érdeklődését!?


2013. máj. 9. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Tavaj hugom is volt ..

Péterréve vagy mi a neve nem?

2013. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Székelykeve... :)
2013. máj. 9. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Székelykeve Szerbiában van? De hát a székelyek (sajnos) Romániában élnek. :O Bocs az offért.
2013. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel most nincs sok kedvem se tul sok időm történelmezni, igy ha nemhiszed nézd meg a Google térképen! :)
2013. máj. 9. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
minek akarsz te ilyen idősen hetente nem tudom hány lányt felszedni? O.o
2013. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Havont 2-3 diák csoport jön :)

nem muszály felszedni, csak jól megismerni, meg ilyenek.

Nah, de azért felszedni is párat, évente 4-et 5-öt :)

És miert baj ha ezt csinálom?

Inkáb ezt, mint menyek kocsmákba inni meg cigizni (mit az osztálytársaim) én ilyesmiek nem csinálok.

És ha már van esélyem akkor miert ne? :)

2013. máj. 9. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:

*muszáj

hát ahogy érzed. de ha 2-3 napot vannak ott, akkor nyilván nem kezdenek egy helyi sráccal, mert azért az egyéjszakás kalandokat ilyen idősen erősnek tartom...

csajozz nyugodtan, ha jól esik.

2013. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!