Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valakinek anyagi gondjai vannak és amíg nem rendezi addig ne kezdjen párkapcsoltban? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy anyagi gondjai vannak pontosan? Mert nem mindegy, hogy nincs munkája és azért vannak anyagi gondjai, vagy nincs munkája de autó hitele van és azért vannak anyagi gondjai
2013. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van munkája de összejött egy két dolog...amit előreláthatólag 6 hónap és 1 év között tud rendezni,de ez így semmije nem marad csak a kötelező édolgokra,rezsi,kaja,benzin,stb...
2013. máj. 9. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom munkanélküli volt, mikor összejöttünk (ő a férfi). Ja, és pénze sem volt szinte semmi. Ez normális embereknél nem akadály.
2013. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, ilyen hozzáállással ugyan vénlány maradtam volna, az biztos! :D
2013. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a párkapcsolat oldaná meg az anyagi gondját :D Mindent kifizet egy szerelmes férfi vagy nő :D
2013. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt szerencsétlen olyan emberhez,aki el volt adósodva, de emellett szerintem alapból smucig volt. Egy ideig betudtam annak, hogy tényleg csóróság van,aztán egy idő után már idegesített, hogy a hamburgerem se fizette ki.Ezvolt az utolsó csepp,mikor rájöttem, hogy pénz nélkül csak szexelni tudunk....


De ez csak az én verzióm...

2013. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát érdemes várni szerintem,mert miből viszed el ide-oda?

Kell az a pénz akárki akármit mond,vagy keres mást a csaj,olyan mint egy állás,ha nem teljesítel mást keresnek.

2013. máj. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!