Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek a szavaira már...

Ha valakinek a szavaira már mindig érzékenyen reagálok és az elutasítást és a rosszat sejtem mögötte, akkor segít, ha kicsit eltávolodom tőle lelkileg, hogy lepattanjanak a szavai?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Fizikalilag nem tudsz eltávolodni?

Megkeresném az okot hogy miért érzem igy,van e ennek valóságalapja vagy csak én kombinálom túl.

2013. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Steffi98 válasza:
Igazából, ez nekem inkább bizalom hiánynak tűnik. Ha előtte nem volt szoros kapcsolat köztetek csak azt tudom mondani, hogy ne foglalkozz vele. Ha visznt pl: régi barátod, barátod volt, akkor beszélj vele, vagy csak egyszerűen próbálj meg újra bízni benne. Nekem is vannak emberek az életemben, akik folyton húzzák az agyamat, és sértegetnek minden szavukkal, de nem foglalkozom velük. Csak a saját primitívségüket bizonyítják :)
2013. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!