Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszanyerhetem még valaha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszanyerhetem még valaha a régi önmagam?

Figyelt kérdés
Régebben, amikor még fiatal voltam, elég sokat csajoztam és mindig volt párkapcsolatom is, de egy ideje a munkám és a családom miatt eléggé bedepiztem. Olyan módon próbálok védekezni ellene, mivel nem látok egyelőre kiutat belőle, hogy "alacsony szinten tartom magam", vagyis nem csajozok, nem szórakozok, egyszóval ahhoz, hogy ne kattanjak be, muszáj vagyok nem a jó dolgokra gondolni, hanem próbálom ezt a sok rosszat, ami most körülvesz valahogy túltenni magam rajta. Úgy gondolom, hogy utána, ha végre rendeződne az életem, akkor ismét szeretnék barátnőt, viszont ez a mizéria eléggé kihat a belső kisugárzásomra is és sajnos felszedtem pár kilót is, pedig régebben sportos voltam. Nagyon szeretethiányom van, de ugyanakkor most még nem merek bevállalni semmilyen kapcsolatot és érzem, hogy egyre csak lejjebb fogok így csúszni. Szerintetek visszafordítható még a dolog, ha végre esélyem lesz új életet kezdeni egyszer?

2013. máj. 9. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
persze, az motiváljon, hogy milyen jó volt régen
2013. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!