Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el azt hogy a barátom úgy tiszteljen mint régebben?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt. Mostanában már látom hogy ha kihozom a sodrából nem úgy reagál rá mint régebben. Kioszt csúnyábban beszél stb. Régebben ezt nem engedte meg magának. Én mostanában nagyon rá voltam akaszkodva ő a mindenem. Viszont azt szeretném ha jobban törődne velem. Ezt sokak szerint úgy érhetném el ha úgy mondd elengedem. Nem keresem nem idegeskedek stb. hogy küzdjön ő is értem kicsit ez hiányzik. Hagyjam kicsit legyen egyedül? szeretném ha észrevenné magát
2013. máj. 10. 09:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hát úgy hogy mostanában jobban akartam én vele lenni mint ő velem. Igen bántottam hisztiztem sokat és féltékenykedtem, túlzásba vittem. Nem tudom hogyan oldhatnám meg de én nem akarok futni utána mert övön alulian beszélt velem
2013. máj. 10. 09:35
 12/20 anonim ***** válasza:

Amikor így viselkedik akkor kell szólni, hogy ezt te legközelebb nem tűrőd el, és kérjen bocsánatot.

Te meg moderáld magad. És minden rendbe jön.

2013. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Bántottad? Hogyan?

Hisztiztél? Miért?

Féltékenykedtél? Volt rá okod?


És csodálkozol, hogy így reagál?

2013. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%

11


"Ezt sokak szerint úgy érhetném el ha úgy mondd elengedem. Nem keresem nem idegeskedek stb. hogy küzdjön ő is értem kicsit ez hiányzik. Hagyjam kicsit legyen egyedül?"


Ez, ha az illető mélyebb érzésű az átlagnál a totális bukásodat okozza az illetővel kapcsolatban. Aki ezt a tanácsot neked adta, azt kukázd, mert a bukásodra vár.

2013. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet, ezt az váltotta ki, hogy nagyon ráakaszkodtál. Ha nem keresed egy ideig és hagyod, hogy teperjen, javulni fog. Viszont ha ilyesmit kihozol belőle, akkor az már gáz, semmi jóra nem utal. Ehhez azt kéne tudni, hogy te hogy viselkedtél vele? mert ha te is bunkó voltál, akkor ez a következménye. Viszont ha csak figyelmet akartál és ez sült ki belőle, az nem jó.
2013. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Saját példából kiindulva (igaz én vagyok a fiú), tepertem, igyekeztem, siettem, hogy együtt legyek a barátnőmmel 20 percet(minden nap kb fél órát vagyunk együtt, majd hétvégén 1 napot) és mondta, hogy neki elmúlt az a varázs, hogy bezsongva várja, hogy együtt legyünk. elgondolkodtam a dolgon, hétköznap nem találkozunk , és láss csodát. újra be van zsongva, hogy együtt legyünk. sajnos ilyen ez. Nekem nagyon hoki, mert legszívesebben vele lennék mindig
2013. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16: mióta vagytok együtt?
2013. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hisztiztél? Féltékenykedtél? Nyavalyogtál? Már leadtál a saját tekintélyedből, mivel gyerekesen viselkedtél. Ezek után mit vársz?
2013. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem azért kell elengedni kicsit, hogy küzdjön érted, hanem azért hogy jól érezze magát a kapcsolatban!

Nekem is volt féltékeny, hisztizős párom. Hosszú éveken át elviseltem, de egy ponton túl nem bírtam, hogy ki akarja zsarolni a figyelmet.

Nem az volt a célja, hogy én jól érezzem magam, hanem az, hogy többet törődjek vele. Csak azt felejtette el, hogy a követelőzés taszít.

Évek óta egy olyan kapcsolatban vagyok, ahol ha nem tud eljönni velem valahová a barátnőm, akkor ő mondja, hogy hívjak el más lányt, ne menjek egyedül. Megbízik bennem és ezzel a bizalommal nem élhetek vissza.

Lehet, hogy valaki vissza fog élni nálad ezzel, de a féltékenységgel és hisztivel biztosan tönkreteszed a kapcsolataidat.

2013. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ma 10:24 ott a pont.


A "küzdjön érte" teóriát meg nem értem. Ez még egy kutyával se működne hogy megrugdosod aztán otthagyod és ha akar valamit menjen utánad.

Érdekes ezen az oldalon úgy olvasom a csajoktól hogy hisztiznek meg féltékenykednek mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne, napi rutin két étkezés között. Okot adtál rá hogy ne tiszteljen, megoldás: ne adj neki okot. És ne azért hagyd hogy észrevegye magát hanem hogy jól érezze magát, ahogy az előttem levő írta.

2013. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!