Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemreg oszejottem egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemreg oszejottem egy csajjal es nemtudom el e mondjam neki hogy regebben lefekudtem a testverevel. Csajok ti hogy reagalnatok?

Figyelt kérdés
jolis nézki még mindig..18/f
2013. máj. 10. 00:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Sztem feküdj le az anyjával is, és ne mond el senkinek.
2013. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer ugyis kiderulmaz igazsag, inkabb mondd el mielobb. En egyebkent megszakitanam a kapcsolatot veled, sok lenne, ha a hugom utan velem kavarnal. Ne menj vegig a csaladon.
2013. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

*Nővérével

amugy :D de azcsak 1 éjszaka volt

2013. máj. 10. 00:12
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Egy alkalom is sok. Erkolcsi kerdes,
2013. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te vagy a sok
2013. máj. 10. 00:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Nemrég összejöttem egy csajjal, és nem tudom elmondjam-e neki, hogy régebben lefeküdtem a testvérével. Csajok, ti hogy reagálnátok?

Jól is néz ki még mindig,


Blöe

2013. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megkerdeztel valamit, es valaszt kaptal. Minek kerdezel, ha nem viseled el,hogy nem teged tamogato valaszt kapsz?

(Facepalm)

2013. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszene a dolog. Persze, ha régebben volt, hát most meg megtetszett a másik is. Semmiképp ne számíts nagy megértésre.

És az a bizonyos nővér gondolod, hogy nem mondja el a testvérének? Jobb, ha magad mondod el, semmi nem marad titokban.

2013. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ELMONDJAM-E NEKI. -.-


Egyébként eleve nem jönnék össze így a csajjal, hogy megdugtam a testvérét (ha volna mivel).

Valszeg ha én ilyet megtudnék, kivágnálak, mint macskát szarni.

2013. máj. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vazze, és te mit szólnál hozzá, ha mondjuk úgy 5 szexelés után kiderülne, hogy van egy ikertestvére is, akivel hullaegyformák, és te ezzel a pofaviziten szembesülsz? :D
2013. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!