Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tűrnétek, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tűrnétek, hogy a párotok (férfi) túlságosan anyagias?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy le vagyok égve anyagilag, de még a vonatjegyét is velem veteti...1 éve élünk együtt, de ha együtt megyünk boltba, én fizetek...sőt..bulikba olykor a saját belépőm is..holott jobban keres... ez gáz? Baj egy kapcsolatban?
2013. máj. 10. 12:34
1 2
 1/11 Tompadúr ***** válasza:
Hát nem a legegészségesebb egy kapcsolatban azt meg kell hagyni. A saját vonatjegyét minek veteti Veled? Nekem nem lenne ilyenhez pofám. Zsidó netán?
2013. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, ez gáz. legalább felesre jó lenne, ha kihoznátok a költségek viselését...
2013. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert szerinte en jobban raerek megvenni,mint ö. S cserébe az esti kajat o rendeli. Ez milyen mar,h ö csak ugy nem nagyon hiv meg,csak csere. Pedig nekem minden filler szamit.
2013. máj. 10. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok végét nagyon gyakran az anyagiak okozzák! Már benned is kételyek merültek fel a párodat illetően, ami nagy baj. Ez az egyik előjele az anyagi alapú problémáknak. Mielőbb üljetek le és beszéljetek egymással a dologról, mert hosszútávon ez így nem működhet, ezt be kell látni. Nem szabad húzni halasztani, mert csak felgyülemlik benned a sok feszültség és gond és ha ezt egyszerre zúdítod a párodra ez nagy eséllyel a kapcsolat végét jelentheti, tehát addig beszélj vele amíg még lehet és nem késő.
2013. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez fordítva szokott lenni, ilyenről nem nagyon hallani csak elvétve, engem csak megmosolyogtat az egész
2013. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tompadúr ***** válasza:
De akkor mond is ezt meg Neki. Ha meg nem enged akkor... Mondjuk úgy, nem lesz több gondja a pénzre. De a dugásra már inkább, ha érted.
2013. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehúzós,hagyd ott.
2013. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tehát te veszel jegyet, ő fizeti a vacsorát, amit rendeltek. Talán még ő így is többet költ, de minimum felesben vagytok, amivel azért valljuk be, semmi gond nincs. De nem kéne elhallgatni a kérdés elején az ilyen lényeges információkat, mert addig eléggé egy oldalúnak tűnik.


"1 éve élünk együtt, de ha együtt megyünk boltba, én fizetek...sőt..bulikba olykor a saját belépőm is" Ráadásul néha a saját belépődet is ki kell fizetni? Hihetetlen, hogy mik vannak.

2013. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy mai példa volt a sok közül! És nem, nem hallgatok el infokat. Kettőnk jegye 4500 ft, a 2 pizza 2000. De nem ezen van a hangsúly!! Hanem, hogy ez nem első eset... vásárlásokkor is többszörösét veszem /fizetem én,mint ő
2013. máj. 10. 13:29
 10/11 Tompadúr ***** válasza:
Mond Neki, hogy vegyen vissza és legyen kevésbé zsidó, mert ha elhagyod, a mindennapi dugás igényét csak kurv@zással tudja kielégíteni ezentúl ami jobban visszacsap anyagilag mintha most engedne.
2013. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!