Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Szörnyű és elég kínos helyzetbe keveredtem.

Figyelt kérdés

Olyan helyzetbe keveredtem, amibe még eddig soha.

19 éves lány vagyok és mindig is a tőlem idősebb férfiak társaságát kedveltem. Egy példa: az előző párom 27 éves volt. Tudom, nagy volt a korkülönbség, de remekül megértettük egymást, egyezett a gondolkodásmódunk stb.

Most bókolgat, udvarolgat nekem egy férfi. 32 éves igaz, de iszonyatosan jó pasi. Jól néz ki, lehet vele értelmes dolgokról beszélgetni, megegyezik az érdeklődési körünk is. DE! az illetőnek családja van. Feleség, 2 gyerek. Mivel egy helyen "dolgoztunk, illetve csak dolgoztunk" megpróbáltuk elkerülni egymást, legalábbis én megpróbáltam elkerülni, minél kevesebbet beszélni vele, mert tény, hogy működik a kémia is és tényleg lehet vele értelmesen társalogni, de én tudtam, hogy ő nincs egyedül, ezért sem foglalkoztam vele. Mivel már nem "dolgozunk" egy helyen, tegnap kaptam tőle egy üzenetet, hogy találkozhatnánk egy "szakmai beszélgetésre", mivel már nem "törvénytelen".... De tudom, hogy nem ez a szándéka. Ti most mit tennétek a helyemben? Tudom, most fogok kapni majd egy pár olyan kommentet, hogy hülye r*banc stb, de én megtettem minden tőlem telhetőt, hogy elkerüljem a bonyodalmat. Fogalmam sincs milyen a kapcsolata a feleségével, de ha kifelé kacsintgat, nem hiszem, hogy túl jó. Nem akarok én lenni az, aki elszakítja a családjától. De viszont táplálok iránta érzelmeket és én sem vagyok neki közömbös, ez a viselkedése alapján nyilvánvaló. Szóval mit tegyek? Legyek önző és fogadjam el azt az elvet, hogy aki menni akar, úgyis menni fog, vagy hagyjam az egészet a francba?? Teljesen tanácstalan vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat!!



2013. máj. 9. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Kérdezz rá a feleségéről, hogy milyen vele a kapcsolata. Ha veled kikezd lehetséges, hogy nem ez volt az első alkalom. És azt is tisztázd le vele, hogy vannak gyerekei. Ha összejössz vele valszeg nem tudod elkerülni őket.

Ha a feleségéve nagyon rossz a helyzet tehát nem beszélnek már vagy valami ilyesmi akkor én simán belevágnék. De ha csak félre akar kacsingatni akkor szerintem nem kellene tönkretenni egy házasságot. Bár ha nem te akkor lehet, hogy más fogja. :(

2013. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor teszel meg minden tőled telhetőt, ha most szépen visszautasítod. Majd ha lezárta a mostani kapcsolatát, és még mindig akar tőled valamit, akkor lehet lépni.

#2: ugye nem gondolod, hogy azt fogja mondani, hogy húdeimádjukegymást a feleségemmel?

2013. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Te komolyan elhiszed, hogy egy 32 eves csalados ferfi a szexen kivul barmilyen komoly kapcsolatot akar toled? Ugyan kerlek. Annyi ilyen sztori van, es mindegyiknek ugyanaz a vege, csaj szereto lett, pasi sosem valt el hivatkozva a gyerekre.


Uristen kerlek ne legyel te is egy a sok kozul. Persze szex, beszelgetes, es ennyi. Semmi tobb nem leszel, de en szoltam.

2013. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sosem értettem meg magam fiatalabbakkal. Mellesleg jó a kapcsolatom édesapámmal.

Másodiknak, köszönöm a válaszod. Nem tudom, hogy korábban is megtette már, vagy ez az első alkalom, de mindenképpen beszélni fogok vele és tényleg nem akarom tönkre tenni sem az ő életét, sem a családja életét. Tudom, hogy ez tényleg gáz, de eddig sikerült parancsolni az érzéseimnek, remélem ezek után is sikerülni fog.

2013. máj. 9. 17:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Te leszel a pótlék, amit a felesége nem ad meg neki. Majd ha téged is megun, keres egy harmadikat.
2013. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze, tudom hogy szexet akar ez is nyilvánvaló, de én nem lennék így képes nem hogy szexre, de semmilyen kapcsolatra sem, amíg nincs egyedül..
2013. máj. 9. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezt mondd is meg neki, szerintem még mielőtt találkoztok. Legyen neki világos, hogy te mit (nem) akarsz.
2013. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyébként hagyni fogom az egészet a pi....ba, csak kíváncsi voltam mások véleményére is. Azt is tudom, hogy ha megakarja, megteszi mással, csak nem én leszek az. Ahogy a második válaszoló írta, ha lezárja az előző kapcsolatát, akkor talán. De így semmiképp. Pont nem az a fajta nő vagyok, aki tönkre tenné egy család életét. Az már más kérdés, hogy mit érzek, majd elnyomom. Kész.

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 9. 17:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen rossz egy kapcsolat/házasság, amíg létezik, tiszteletben kell tartani. Tisztességes ember előbb elválik, azután keres mást. Valószínűleg úgysem ő az egyetlen férfi, akihez valaha is vonzódhatsz.
2013. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem tudok érdemben hozzászólni a kérdésedhez de annyit azért mondanék hogy le a kalappal előtted! Sokan nem ezt a kérdést tennék fel hanem azt hogy "jajj mit tegyek mert elrontottam egy egész család életét." Szuper lány(nő!) lehetsz! :)
2013. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!